Salı, Ekim 19, 2021
Ana Sayfa Haberler 'YOU' Sezon 3: Netflix Çıkış Tarihi ve Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

‘YOU’ Sezon 3: Netflix Çıkış Tarihi ve Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

YOU başka bir mükemmel sezondan sonra, Netflix’in 3. sezon için sizi resmi olarak yenilemesi şaşırtıcı değil. Bu 3. sezon hakkında bilmeniz gereken her şey Coronavirus salgını, haberler, tahminler ve beklentiler göz önüne alındığında, üretimin hala yolunda olup olmadığı.

2. sezonun yayınlanmasından sonra bir aydan kısa bir sürede Netflix, < em> Siz , popüler bir psikolojik suç dramasını üçüncü bir sezon için yenileyerek. İkinci sezonun 54 milyondan fazla kişi izledi. ikinci sezon için sahne değişikliği gördü Joe, New York olan Büyük Elma’dan Los Angeles’ın Altın Sahiline taşınıyor. Adını değiştirme “ Will ” e, yeni ilham perisinin gelmesi uzun sürmedi Love Quinn. Katil yolunu değiştirme kararlılığına rağmen, doğal olarak, insanlar Joe’nun etrafında ölmüş gibiydi. İklimsel bir final, hayranları daha fazlasını istemeye bıraktı ve neyse ki Netflix sonunda malları tedarik edecek.

Daha fazla oku : Roswell New Mexico 2.sezon Çıkış Tarihi

Şimdi içeri girelim 3. sezonunuz hakkında bildiğimiz her şey. Uyarı: Sezon 2 için potansiyel olarak büyük spoiler.

İkinci sezon, dokuzuncu bölümün sonunda, Aşk Quinn, Delilah’ı öldürmüştü. Joe, onu takip ettiğini ve maskaralıklarını bildiğini, ama aynı şekilde sevdiğini açıkladığında Joe tarafından Sevildi. Ayrıca kardeşi Forty’yi çerçevelediğini ve gençken sevgilisini öldürdüğünü açıkladı.

Kırk, farkında değil kız kardeşinin eylemleri, onu Joe’dan korumaya çalıştı ama sonunda ölümüne yol açtı. Joe’yu infaz etmeye çalışan Forty, Delilah’ın kız kardeşi Anavrin’i takip eden Subay Vasquez tarafından vurularak öldürüldü. Forty’nin cinayete teşebbüs etmesi ve Quinn’in parasıyla Joe, Henderson’ın ölümü için şüpheli listeden silindi. banliyölerde yoğun hamile bir Sevgiye sahip bir ev, üçüncü sezon Joe yeni ilham perisinin komşu komşusu olacağını ima ettiğinde kurulur. Başrol oyuncusu Penn Badgley, Joe’nun çocukluğunda kendisinden alınanları geri almaya çalışacağını söyledi.

Eğlence Bu gece, dizinin bir sonraki nerede (aşağıda gömülü video) nerede olduğu hakkında konuşurken, gayri resmi olarak üçüncü bir sezonun yolda olduğunu öne sürüyor. Kitapların ikiyle bitmesi durumunda, üçüncü bir sezon henüz kaynak materyalden en büyük sıçramayı görecektir. Caroline Kepnes’in Hidden Bodies kitabı, ikinci sezonun hikayesi için ilham kaynağıydı ve kitabın ana planından caydırılan dizilere rağmen, karakterler hakkında hala zengin bir bilgi kaynağıydı. Caroline Kepnes’in bu sürümden bu yana yaptığı tek çalışma, tamamen ayrı bir hikaye olan Providence olduğu için çalışıyor.

YOU 3. sezondan başka ne bekleyebiliriz?

Netflix’in reklamverenlerden özgürlüğünün kısmen izin verdiği artan şiddet aşkı ile devam etmesini bekliyoruz. Chris D’Elia gibi daha fazla büyük kamera hücresi bekliyoruz. 2. sezonda öne çıkanlar . Showrunner Sera Gamble sezon için planlarının olduğunu belirtti 3 Ocak 2019’da tekrar söyledikten sonra: “Üçüncü gün için, [yazarın] odasında her gün bunun hakkında konuşması çok heyecan verici olan bir fikrimiz olduğunu söyleyeceğim.” Sekme ayrıca 3. sezon için teorilerinden birkaçının mükemmel bir listesini hazırladı. Ayrıca, burada verilen yanıtlarda 3. sezonda daha fazla teori bulabilirsiniz. – Almog | STREAM YOU S2 (@bdgleyjenna) 15 Ocak 2020 Resmi yenileme durumu: Yenilendi (son güncelleme: 01/14/2020)

YOU 3.Sezon Ne Zaman?

Kaynaklarımıza göre, 3. sezonunuz 2. sezonun çıkış tarihinden kısa bir süre önce “aktif gelişme” ydin. Kaynaklarımız ayrıca Greg Berlanti ve Sera Gamble’ın 3. sezon için showrunner olarak kalacağını ve bunun Kaliforniya’da çekilmesi gerektiğini gösteriyor. Dizi, 14 Ocak 2020’de kısa bir teaser ile resmi olarak yenilendi. “Yeni Yıl, Yeni YOU” den bahsediyor. – YOU (@YouNetflix) 14 Ocak 2020 3. sezon için Siz yazarların 27 Şubat’tan itibaren kendi Twitter hesapları var ve muhtemelen ilerlemelerini kronikleştirecekler. – senwriters (@youwriters) Şubat 27, 2020 Ancak, Mart 2020’de Coronavirus dünya çapında krizi dünyayı kavradı, çekimler beklemeye alınabilir .

Mart 2020 itibariyle, seri üçüncü sezon hala yazma aşamasında ve yaz aylarında filme çekilmeyi bekliyoruz. Tüm yazarlar şu anda toplu Twitter hesaplarında paylaştıkları için evden çalışıyorlar. – youwriters (@youwriters) 18 Mart 2020 Sizin için yenilemeye Netflix’in kazandığı para miktarı Fransa’da üçüncü bir sezon için filme alarak vergi indirimleri .Vergi kredisi listesinde Horizon Scripted Television Inc’in yapım şirketi olarak kaldığını ve 7,2 milyon dolar kredi aldığını belirtiyor.

Bununla birlikte, Son Tarihin de belirttiği gibi, “Vergi kredisi almak bir yenilemeyi garanti etmez, ancak bir seriyi finansal açıdan daha avantajlı hale getirdiğinden güvenceye yardımcı olur.”

En önemli soru. Ne zaman bekleyebiliriz? Netflix’te 3. sezonu gördünüz mü? Şimdiye kadar sadece geniş bir 2021 çıkış tarihi açıklandı.

Yukarıdaki üretim takibimizde de belirttiğimiz gibi, dizinin yaz boyunca çekilmesini bekliyoruz, ancak bu doğal olarak koronavirüs salgınının ne kadar sürdüğüne bağlı olarak havada kalıyor. Şimdilik bir Q1 2021 3. sezon Netflix çıkış tarihiniz ile çalışıyoruz. Başka bir sezonu daha mı bekliyorsun? Yorumlarda bize bildirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...