Çarşamba, Ekim 28, 2020
Ana Sayfa Diziler Westworld 4.Sezon Ne Zaman? 2020

Westworld 4.Sezon Ne Zaman? 2020

Westworld 4.sezon ne zaman başlayacak dizinin sıkı izleyicileri tarafından merak ediliyor. Dizinin hayran kitlesi, Westworld hakkındaki gelişmeleri an be an takip ediliyor. Game of Thrones’un yapımcısı olan HBO’ya ait olan dizi, sıra dışı hikayesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Westworld Konusu Nedir?

Westworld yapay zekayı eğlence aracı yapmak isteyen zenginlerin beklenmedik bir hata sonucu karşılaştıkları sorunları konu alıyor. Westworld, dizideki bir tema parkının adıdır. Zenginlerin eğlenebilmek için yüksek teknoloji ile yaratılan kasaba görünümündeki kurgusal bir parktır. Kasabada yer alan herkes dijital olarak yaratılış gerçek olmayan kimselerdir. 

Parka giriş yapan normal insanlar kendileri için hazırlanmış bu yapay zekalı robotlara hiç de iyi davranmazlar. Vakit geçirmek için normal hayatta işleyemedikleri suçları Westworld’de işlemeye başlarlar. Belirli bir süre sonra kendilerine karşı tutumun farkına varan yapay zekalar daha fazla dayanamayıp isyan başlatır. Peki, heyecanla dolu Westworld 4.sezon ne zaman başlayacak?

Westworld 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

2016 yılında yayın hayatına başlayan Westworld’ün ilk sezonu 10 bölüm, ikinci sezonu 10 bölüm ve üçüncü sezonu ise 8 bölümdür. İlk 3 sezonu ile izleyicileri kendine bağlayan Westworld’ün 4. sezonunun olacağı 22 Nisan 2020 tarihinde HBO’nun resmi Twitter hesabından duyuruldu. Üçüncü sezon tamamlanmadan dördüncü sezon için onay alan dizi uzun soluklu olacağa benziyor. Dizinin en az 6 sezon olması bekleniyor. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...