Perşembe, Ekim 22, 2020
Ana Sayfa Diziler Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman yayınlanacak?  

Titans dizisi ilk olarak DC Universe Stream kanalında 2018 yılında izleyicilerle buluşmuştu. Ardından Dc Universe’in en sevilen dizilerinden biri oldu ve bugün birçok kişi tarafından yeni sezonu heyecan ile bekleniyor. 

Titans Konusu

Titans, bir grup sorunlu gencin Dick Grayson ile yollarının kesişmesi ile başlıyor. Genel olarak dizide sorunlu bir grup gençten oluşan “Titanlar Grubu”nun maceraları anlatılıyor. Netflixte rekor izlenmeye ulaşan DC dizisi Titans’ın 3.sezonu merak ediliyor.

Titans 3.sezon onayı aldı!

Cesur ve bir o kadar da karanlık kahramanların dizisi Titans yayınlanan sezonları ile heyecan yaratmıştı. Özellikle ilk sezonun final sahnesinde Batman’in görülmesi sezona damgasını vurmuştu. 

İkinci sezonda ise Bruce Wayne karakteri ile Iain Glen kadroya dahil olmuştu. 3.sezon onayı kasım ayı gibi belli olmasının ardından Titans 3.sezon ne zaman çıkacak sorusu merak edilmeye başlandı. 

Titans 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

İzleyenlerin yayınlanacak yeni sezonu heyecan ve merakla beklemesinin yanında oyuncu kadrosundaki değişiklikler de merak ediliyor. 

Yeni sezon için kadroya katılan ya da ayrılan isimler tam olarak açıklanmadı. Fakat Dizck Grayson, Starfire, Hawk, Dove, Ravager ve Superboy karakterlerinin diziye devam edeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Yeni sezonun 2020 yılının sonbahar aylarında yayınlanacağı söylendi.

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...