Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman yayınlanacak?  

Titans dizisi ilk olarak DC Universe Stream kanalında 2018 yılında izleyicilerle buluşmuştu. Ardından Dc Universe’in en sevilen dizilerinden biri oldu ve bugün birçok kişi tarafından yeni sezonu heyecan ile bekleniyor. 

Titans Konusu

Titans, bir grup sorunlu gencin Dick Grayson ile yollarının kesişmesi ile başlıyor. Genel olarak dizide sorunlu bir grup gençten oluşan “Titanlar Grubu”nun maceraları anlatılıyor. Netflixte rekor izlenmeye ulaşan DC dizisi Titans’ın 3.sezonu merak ediliyor.

Titans 3.sezon onayı aldı!

Cesur ve bir o kadar da karanlık kahramanların dizisi Titans yayınlanan sezonları ile heyecan yaratmıştı. Özellikle ilk sezonun final sahnesinde Batman’in görülmesi sezona damgasını vurmuştu. 

İkinci sezonda ise Bruce Wayne karakteri ile Iain Glen kadroya dahil olmuştu. 3.sezon onayı kasım ayı gibi belli olmasının ardından Titans 3.sezon ne zaman çıkacak sorusu merak edilmeye başlandı. 

Titans 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

İzleyenlerin yayınlanacak yeni sezonu heyecan ve merakla beklemesinin yanında oyuncu kadrosundaki değişiklikler de merak ediliyor. 

Yeni sezon için kadroya katılan ya da ayrılan isimler tam olarak açıklanmadı. Fakat Dizck Grayson, Starfire, Hawk, Dove, Ravager ve Superboy karakterlerinin diziye devam edeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Yeni sezonun 2020 yılının sonbahar aylarında yayınlanacağı söylendi.

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...