Çarşamba, Ekim 28, 2020
Ana Sayfa Diziler The Witcher 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

The Witcher 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

The Witcher 2.sezon ne zaman yayınlanacağı ile ilgili beklenen açıklama geldi. Netflix’te yayınlanan, ilk sezonuyla beğenileri toplayarak dikkatleri üzerine çeken The Witcher 2.sezon çekimleri 17 Ağustos’ta prodüksiyona başlamıştı.

The Witcher 2.Sezon Tarihi

The Witcher dizisinin ilk sezon bölümleri Netflix arşivindeki yerini aldı. Hayranları için beklenen haber geçtiğimiz Kasım ayı içinde gelmişti. Netflix diziye resmi 2. sezon onayı verdiğini duyurmuştu. Ancak kesin yayınlanma tarihi belli olmamakla birlikte çekimlere 2020 yazında başlandığı için yeni sezonun 2020 yılının son dönemlerinde veya 2021 yılının başlarında yayında olacağı söylenebilir.

The Witcher Konusu

Canavar, büyü ve kader konulu bu dizi Andrzej Sapkowski’nin fantastik kitaplarından uyarlandı. Mutasyon geçirmiş bir canavar avcısı olan ana karakter Rivyalı Geralt’tır. İnsanların yaratıklardan daha uğursuz olduğu karmaşa içindeki dünyada Geralt, onu bekleyen kurtarıcı olma kaderine doğru yol alıyor.

The Witcher 2.sezon sizleri neler bekliyor?

İlk sezonun sonunda Geralt ve Giri’nin yollarının kesişmesi 2. sozonda olacaklarla ilgili ip ucu veriyor. Yani 2. sezona dair en önemli adım ilk sezonun sonunda atılmıştı. Karanlık ve tehlikelerle dolu The Witcher dünyası ve karakterlerin ayrı ayrı hikayeleri ilgi çeken dizinin 2. sezonunda heyecan verici aksiyonlara sürüklenecek.

Yeni sezonda ana karakter Geralt’ın geçmişine dair daha fazla şey öğreneceğiz. Bu gizemli ve agresif karakterin geçmişinde nasıl bir hikaye yattığını da izleme şansımız olacak. Giri ise geçmişinden sıyrılıp kendine yeni bir aile kurmaya çalışacak. Yaşadığı tüm zorlu günleri geride bırakmış olsa da açtığı yeni sayfayı başarı hikayeleriyle doldurmak kolay olmayacak.

Serinin yazarı Lauren Hissrich’in verdiği röportaja göre, yeni sezonda ilk sezon gibi zaman olarak ileri geri sarım olmayacak, hikaye artık doğrusal zamanda ilerleyecek. 


TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...