Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler The Witcher 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

The Witcher 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

The Witcher 2.sezon ne zaman yayınlanacağı ile ilgili beklenen açıklama geldi. Netflix’te yayınlanan, ilk sezonuyla beğenileri toplayarak dikkatleri üzerine çeken The Witcher 2.sezon çekimleri 17 Ağustos’ta prodüksiyona başlamıştı.

The Witcher 2.Sezon Tarihi

The Witcher dizisinin ilk sezon bölümleri Netflix arşivindeki yerini aldı. Hayranları için beklenen haber geçtiğimiz Kasım ayı içinde gelmişti. Netflix diziye resmi 2. sezon onayı verdiğini duyurmuştu. Ancak kesin yayınlanma tarihi belli olmamakla birlikte çekimlere 2020 yazında başlandığı için yeni sezonun 2020 yılının son dönemlerinde veya 2021 yılının başlarında yayında olacağı söylenebilir.

The Witcher Konusu

Canavar, büyü ve kader konulu bu dizi Andrzej Sapkowski’nin fantastik kitaplarından uyarlandı. Mutasyon geçirmiş bir canavar avcısı olan ana karakter Rivyalı Geralt’tır. İnsanların yaratıklardan daha uğursuz olduğu karmaşa içindeki dünyada Geralt, onu bekleyen kurtarıcı olma kaderine doğru yol alıyor.

The Witcher 2.sezon sizleri neler bekliyor?

İlk sezonun sonunda Geralt ve Giri’nin yollarının kesişmesi 2. sozonda olacaklarla ilgili ip ucu veriyor. Yani 2. sezona dair en önemli adım ilk sezonun sonunda atılmıştı. Karanlık ve tehlikelerle dolu The Witcher dünyası ve karakterlerin ayrı ayrı hikayeleri ilgi çeken dizinin 2. sezonunda heyecan verici aksiyonlara sürüklenecek.

Yeni sezonda ana karakter Geralt’ın geçmişine dair daha fazla şey öğreneceğiz. Bu gizemli ve agresif karakterin geçmişinde nasıl bir hikaye yattığını da izleme şansımız olacak. Giri ise geçmişinden sıyrılıp kendine yeni bir aile kurmaya çalışacak. Yaşadığı tüm zorlu günleri geride bırakmış olsa da açtığı yeni sayfayı başarı hikayeleriyle doldurmak kolay olmayacak.

Serinin yazarı Lauren Hissrich’in verdiği röportaja göre, yeni sezonda ilk sezon gibi zaman olarak ileri geri sarım olmayacak, hikaye artık doğrusal zamanda ilerleyecek. 


TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...