Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler The Umbrella Academy 3.Sezon Ne Zaman

The Umbrella Academy 3.Sezon Ne Zaman

Netflix’in sevilen dizisi The Umbrella Academy 3.sezon ne zaman başlayacak merak ediliyor. Dizinin sıkı takipçileri merakla resmi bir açıklama bekliyor. 2 sezondur senaryosu ile izleyiciyi etkileyen dizinin üçüncü sezonda da aynı başarıyı elde edeceği tahmin ediliyor.

The Umbrella Academy Konusu Nedir?

The Umbrella Academy kardeşlik ve aile yapısına sıra dışı bir gözden bakarak vurgu yapıyor. Umbrella Academy olarak bilinen süper kahramanların yetiştirildiği bir akademide, eğitmen bir baba ve süper güçlere sahip 6 çocuğu bulunuyor. 

Babaları sağken birbirlerinden haz etmeyen ve her fırsatta birbirlerinden kopmaya çalışan kardeşler, babalarının ölümünün ardından tekrardan bir araya geliyor. 

Gizemli bir şekilde ölen babalarının ölümünü çözebilmek için süper güçlerini birleştiriyorlar. 6 tane süper güç bir araya geldiğinde de macera ve komedi kaçınılmaz oluyor. 

The Umbrella Academy 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’te bulunan The Umbrella Academy 2019 yılında yayın hayatına başladı ve şu anda 10’ar bölümden oluşan iki sezonu bulunuyor. Ülkemizde ilk sezonunda büyük bir izleyici kitlesine ulaştıktan sonra 2. sezonda izlenmeye açık hale getirildi. 3. sezonda izleyici tarafından dört gözle bekleniyor.

The Umbrella Academy 3.sezon ne zaman başlayacak resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin 3. sezonu olacak mı orası da bilinmiyor. Bu kadar yüksek izleyici kitlesine ulaştığı için 2021 yılının sonbahar döneminde 3. sezonun yayınlanması bekleniyor. Sezon tarihi belli oluğunda bu yazımızı sizler için güncelleyeceğiz, bizi okumaya devam edin.


TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...