Salı, Ocak 19, 2021
Ana Sayfa Haberler The Umbrella Academy 2.Sezon Ne zaman gelecek?

The Umbrella Academy 2.Sezon Ne zaman gelecek?

Netflix’in geçtiğimiz yıl seyirciye tanıttığı dizilerden birisi olan The umbrella Academy 2.sezon ne zaman?

Ayrıca Bakınız : The Umbrella Academy Karakterleri

The Umbrella Academy, gerek eğlenceli ve merak dolu konusu, gerek oyunculuk performanslarıyla kısa sürede çok geniş kitlelerin beğenisini kazanmayı başardı. Bir çizgi roman uyarlaması olarak ekrandaki yerini alan dizinin ilk sezonu toplamda 10 bölümden oluşuyor. Dizinin devam etmesi konusunda seyircinin beklentisi oldukça yüksek ve beklenen açıklama da Netflix’den geldi.

The Umbrella Academy 2.Sezon Ne zaman gelecek?

The Umbrella Academy 2.Sezon Ne zaman gelecek?

Gerard Way‘in hikayesini kaleme aldığı ve  Gabriel Ba‘nın çizimlerini yaptığı bir çizgi roman uyarlaması. Çizgi roman çok sevilmiş, hatta 2008’de Eisner ödülü bile almıştır.

The Umbrella Academy 1. sezon bölümleri Netflix’te yerini aldıktan bir hafta sonra totalde 45 milyon evde izlenerek seyirci tarafından oldukça ilgi çekmeyi başarmıştır.

The Umbrella Academiy konusu nedir?

1 Ekim 1989 yılında dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen bazı kadınlardan ardı ardına süper güçleri olan 43 bebek dünyaya gelir. Bu çocuklar Luther, Diego, Allison, Klaus, 5 numara (tek adı), Ben ve Vanyadır.  Hepsi aynı gün doğan 41 çocuğun 7 tanesini Sir Reginald Hargreeves evlat edinir. Sir Reginald, bu 7 çocuğun özel güçleri olduğunun farkına varır.

Her çocukla ayrı ayrı, özel olarak ilgilenen Hargreeves, bu çocuklardan birinin zamanda yolculuk yapabildiğini, diğerinin ölülerle konuşabildiğini, öbürlerinin bambaşka yetenekleri olduğunu görür. Hargreeves tarafından her birine 1’den 7’ye kadar numaralar verilen bu çocuklar, adlarıyla olduğu gibi kendilerine verilen numaralarla da tanınırlar. Süper güçleri olan bir ekibin öyküsünün anlatıldığı The Umbrella Academy dizisinde Ellen Page, Tom Hopper, David Castaneda, Emmy Raver Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min gibi oyuncular rol almaktadır.

The umbrella Academy 2.sezon hangi tarihte yayınlanacak?

7 özel kardeşin kıyameti önleme macerasını konu alan dizi, The umbrella Academy 2.sezon bölümleri ile 31 Temmuz 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak.

Keyifli seyirler dileriz 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman...

‘Beastars’ Sezon 2 ne zaman Netflix’e geliyor?

Çok başarılı bir sezondan sonra Beastars, Netflix'te yayınlanacak en popüler animelerden biri haline geldi. Artık ikinci sezonun geldiğini bildiğimize göre, en...

‘Better Call Saul’ Sezon 5 Netflix Yayın Takvimi

Better Call Saul 5. sezon, AMC'deki beşinci sezonunu tamamladı ve daha fazla bölge için 5. sezonun tamamı şimdi Netflix'te. ABD'deki Netflix...