Salı, Ekim 20, 2020
Ana Sayfa Diziler The Mandalorian 2.Sezon Ne Zaman?

The Mandalorian 2.Sezon Ne Zaman?

Star Wars evrenini konu alan dizi The Mandalorian 2.sezon ne zaman başlayacak izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizinin ilk sezonu oldukça beğenilmişti. Dizinin amacı Star Wars serisindeki boşlukları tamamlamak olsa da tek başına filmler kadar başarılı bir yapım oldu. The Return of Jedi filminin 7 yıl sonrasını, The Force Awakens filminin 23 yıl öncesini anlatıyor. 

The Mandalorian Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi, adını Eski İmparatorluk zamanında Mandalore gezegeninde yaşayan savaşçı Mandalorian halkının adından alıyor. Mandalorianlar Jedilarla savaşıyor ve hatta Jedi tapınağını basıyorlar. Klan Savaşları sırasında ise Darth Maul, savaşçı Mandalorianları alt edip Mandolere’u kuşatıp ele geçiriyor. Kuşatmadan sonra Mandalorianların soyu yavaş yavaş tükenmeye başlıyor. 

Ardından Mandalorianlar tamamen tarihten silinmemek için gezegenden kaçıp uzayın çeşitli noktalarına dağılıyorlar. Mandalorianlardan biri Bebek Yoda’nın peşine düşüyor. Bebek Yoda’yı ele geçirdiğinde Mandalorianların hayatı tamamen değişiyor. 

Dizinin sezon finalinde Bebek Yoda’nın gerçek adının ne olduğu ve ailesinin kim olduğuna dair bir sürü soru işareti yaratıp bölümü bitirdiler. İzleyiciler yeni sezonda bu soru işaretlerine yanıt arayacaklar.

The Mandalorian 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Mandalorian 2.sezon ne zaman başlayacağı, The Mandalorian resmi Twitter hesabından duyuruldu. Dizi 30 Ekim tarihinde 2. sezonuna başlayacak. The Mandalorian yayın hayatına Disney+’da başladığı gibi yine Disney+’da devam edecek; Netflix diziyi satın alamadı. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...