Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Haberler 'The English Game' Neden Netflix'te İkinci Bir Sezon İçin Geri Dönmeyecek

‘The English Game’ Neden Netflix’te İkinci Bir Sezon İçin Geri Dönmeyecek

Futbol tüm dünyada iptal edildiğinde Netflix, en son Orijinal serilerinden biri olan The English Game ile bu spor düzeltmesini sağlamak için hazırdı. . Futbol tarihinin bir bölümünü sergileyen başarılı bir sezondan sonra, ne yazık ki The English Game Netflix’te ikinci bir sezon için geri dönmeyecek. İşte nedeni. The English Game bir Netflix Orijinal dönemi Downton Abbey’den Julian Fellowes tarafından yazılan ve yaratılan drama. Dizi, amatör bir spordan profesyonel bir spora geçtiği için futbol tarihinin ilk yıllarında dramatik bir öneme sahipti.

‘The English Game’ Neden Bitiyor

Resmi Netflix Yenileme Durumu: Mini Dizi (Son Güncelleme: 23/03/2020) Sorunun en kolay yanıtı The English Game bir mini dizidir ve hiçbir zaman üretilen sezonun ötesine geçme niyeti yoktu. Netflix’in bazı hit mini oyunları vardı ve bazılarının ezici popülaritesine rağmen, hala sınırlı kaldılar.

Diğer popüler sınırlı / mini diziler Netflix’teki orijinaller; Sınırlı olması gerekenlerin / bakanlıkların birden fazla mevsim aldığını ancak en nadir durumlarda gördük. En iyi örnek, Kore korku serisi Krallık .

Başlangıçta, Krallık sekiz bölüm için sipariş edildi , ancak daha sonra ilgili iki bölüme ayrıldı. Futbolun şimdiye kadarki en dramatik spor anlarından bazılarını içeren uzun ve ilham verici bir geçmişi var. Ulusal aşamadan, tabandan futbola kadar, oyunda tarih sürekli olarak yapılmaktadır. Seçmek ve seçim yapmak için böyle devasa bir tarih seçimi ile, bir spin-off serisi seçim için şımarık olacaktır. 

Daha fazla oku: YOU 3.Sezon Ne Zaman

‘The English Game’ temasına devam etmek için aşağıdakilerin mini diziler için en uygun olacağını düşünüyoruz:

The English Game Benzeri Diziler

The English Game ‘un dışında, dizi sporun en ünlü bireyleri için bir spin ilham verebilir; Drama amacıyla, neden The English Game ‘un bazı tarihsel yanlışlıklar göz önünde bulundurularak yazıldığını anlıyoruz. İngiliz Oyununun suçlu olduğu en büyüklerinden biri, Blackburn Futbol Kulübü’nün tasviri.

Lancashire kasabasının tarihinde bu süre zarfında Blackburn Rovers ve Blackburn Olympic olmak üzere iki başarılı Blackburn futbol kulübü idi. FA Kupası finali  İngiliz Oyunu aslında Blackburn Olympic ve Old Etonians arasındaydı. Fergus Suter, Blackburn Olympic için hiç oynamadı. Fergus Suter, 1880’de Blackburn Rovers için imza attı ve 1882 FA’da oynadı. Tarafı 1-0 kaybettiği Eski Etonyalılara karşı kupa finali.

Suter daha sonra 1884, 1885 ve 1886’da Blackburn Rovers ile üç FA Kupa Şampiyonu madalyası kazanacaktı, ancak FA kupasında Eski Etonyalılarla bir daha asla karşılaşmadı. Blackburn Rovers hayranları yapılan değişiklikler için çok bağışlayıcı olmayabilir.

Lancashire ekibi her zaman mavi ve beyaz setlerle oynadı ve bir zamanlar Claret’te oynamadı (bilgimize göre). Bordo (ve mavi) ateşli rakiplerinin rengi Burnley. Başka bir tane görmek ister misiniz? Netflix’te The English Game sezonu mu? Bir spin-off serisi görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...