Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

Netflix tarafından ekranlara getirdiği günden bu yana büyük bir hayran kitlesi yakalayan dizi, The Crown 4.sezon ne zaman başlayacak sorularının aratılmasına neden oldu. İlk 3 sezonuyla büyük bir ivme yakalayan The Crown’un son sezonu geçtiğimiz yılın Kasım ayında seyircisiyle buluşmuştu. 

The Crown 4. Sezon Fragmanı 

Ekranlara verdiği bir senelik aranın ardından dizi önümüzdeki aylarda bizlerle olacak. Netflix resmi internet sitesinden yayınlanan tanıtım videosuyla dizinin yeni sezonu kesinleşmiş oldu. Yeni sezon fragmanı:

The Crown Önceki Sezonlar ve Konusu

Dizi, 2.Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkım etkisindeki İngiltere’de tahta geçen bir kadını konu alıyor. Bu zorlu dönemde 2. Elizabeth’in tahta geçmesiyle gelişen olayların arka planı ele alınmaktadır. Tarih kokan bu dizi büyük hayran kitleleri tarafından beğeni topladı.

Toplamda 6 sezon yayın hedefiyle yola çıkan dizi, bir yıllık aranın ardından yeni sezonu izleyicisiyle buluşacak. Hazırsanız, merakla beklenen The Crown 4.sezon ne zaman başlayacak? ve yeni sezonda bizleri neler bekliyor? sorularının cevaplarına geçelim.

The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk üç sezonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin yeni sezonu 15 Kasım 2020’de izleyicisiyle buluşacak. Peter Morgan’ın kaleme aldığı dizide yeni sezon tanıtımıyla birlikte başroller dikkat çekti. 

Geçmiş sezonları gibi yeni sezonu da Netflix platformunda yerini alacak olan dizi yeni sezonuyla da izleyiciyi ekrana kitleyecek gibi gözüküyor. 


TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman...

“Babylon Berlin” Sezon 4 ne zaman Netflix’te olacak?

Babylon Berlin , Netflix'te mükemmel ve son derece az kullanılan bir drama. Netflix Orijinal afişini birçok bölgede taşır ve şimdi...

The Umbrella Academy Karakterleri / Oyuncuları

Netflix’in sevilen dizisi The Umbrella Academy olarak bilinen süper kahramanların olduğu bir akademide bünyesinde yer alan, birbirleriyle pek anlaşamayan bir ailenin hikayesi...