Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana Sayfa Diziler The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

Netflix tarafından ekranlara getirdiği günden bu yana büyük bir hayran kitlesi yakalayan dizi, The Crown 4.sezon ne zaman başlayacak sorularının aratılmasına neden oldu. İlk 3 sezonuyla büyük bir ivme yakalayan The Crown’un son sezonu geçtiğimiz yılın Kasım ayında seyircisiyle buluşmuştu. 

The Crown 4. Sezon Fragmanı 

Ekranlara verdiği bir senelik aranın ardından dizi önümüzdeki aylarda bizlerle olacak. Netflix resmi internet sitesinden yayınlanan tanıtım videosuyla dizinin yeni sezonu kesinleşmiş oldu. Yeni sezon fragmanı:

The Crown Önceki Sezonlar ve Konusu

Dizi, 2.Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkım etkisindeki İngiltere’de tahta geçen bir kadını konu alıyor. Bu zorlu dönemde 2. Elizabeth’in tahta geçmesiyle gelişen olayların arka planı ele alınmaktadır. Tarih kokan bu dizi büyük hayran kitleleri tarafından beğeni topladı.

Toplamda 6 sezon yayın hedefiyle yola çıkan dizi, bir yıllık aranın ardından yeni sezonu izleyicisiyle buluşacak. Hazırsanız, merakla beklenen The Crown 4.sezon ne zaman başlayacak? ve yeni sezonda bizleri neler bekliyor? sorularının cevaplarına geçelim.

The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk üç sezonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin yeni sezonu 15 Kasım 2020’de izleyicisiyle buluşacak. Peter Morgan’ın kaleme aldığı dizide yeni sezon tanıtımıyla birlikte başroller dikkat çekti. 

Geçmiş sezonları gibi yeni sezonu da Netflix platformunda yerini alacak olan dizi yeni sezonuyla da izleyiciyi ekrana kitleyecek gibi gözüküyor. 


TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Into The Night 2.Sezon Ne Zaman?

Son dönemlerin en yaygın platformlarından olan Netflix'in dizisi olma özelliğini taşıyan yapım, son günlerde Into The Night 2.sezon ne zaman ? sorularının...

“Babylon Berlin” Sezon 4 ne zaman Netflix’te olacak?

Babylon Berlin , Netflix'te mükemmel ve son derece az kullanılan bir drama. Netflix Orijinal afişini birçok bölgede taşır ve şimdi...

Cursed 2.Sezon Ne Zaman?

Yayınlandığı andan itibaren geniş kitleleri etkisi altına alan "Cursed 2.sezon ne zaman?" sorusu diziyi sevenler tarafından çok merak ediliyor. Enteresan konusu ve etkileyici oyunculukları...