Cuma, Ekim 23, 2020
Ana Sayfa Diziler The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

Netflix tarafından ekranlara getirdiği günden bu yana büyük bir hayran kitlesi yakalayan dizi, The Crown 4.sezon ne zaman başlayacak sorularının aratılmasına neden oldu. İlk 3 sezonuyla büyük bir ivme yakalayan The Crown’un son sezonu geçtiğimiz yılın Kasım ayında seyircisiyle buluşmuştu. 

The Crown 4. Sezon Fragmanı 

Ekranlara verdiği bir senelik aranın ardından dizi önümüzdeki aylarda bizlerle olacak. Netflix resmi internet sitesinden yayınlanan tanıtım videosuyla dizinin yeni sezonu kesinleşmiş oldu. Yeni sezon fragmanı:

The Crown Önceki Sezonlar ve Konusu

Dizi, 2.Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkım etkisindeki İngiltere’de tahta geçen bir kadını konu alıyor. Bu zorlu dönemde 2. Elizabeth’in tahta geçmesiyle gelişen olayların arka planı ele alınmaktadır. Tarih kokan bu dizi büyük hayran kitleleri tarafından beğeni topladı.

Toplamda 6 sezon yayın hedefiyle yola çıkan dizi, bir yıllık aranın ardından yeni sezonu izleyicisiyle buluşacak. Hazırsanız, merakla beklenen The Crown 4.sezon ne zaman başlayacak? ve yeni sezonda bizleri neler bekliyor? sorularının cevaplarına geçelim.

The Crown 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk üç sezonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin yeni sezonu 15 Kasım 2020’de izleyicisiyle buluşacak. Peter Morgan’ın kaleme aldığı dizide yeni sezon tanıtımıyla birlikte başroller dikkat çekti. 

Geçmiş sezonları gibi yeni sezonu da Netflix platformunda yerini alacak olan dizi yeni sezonuyla da izleyiciyi ekrana kitleyecek gibi gözüküyor. 


TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...