Salı, Ekim 20, 2020
Ana Sayfa Diziler The Boys 3.Sezon Ne Zaman? 2020

The Boys 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Amazon Prime videonun en sevilen dizilerinden olan The Boys dizisi izleyicilerinin en çok merak ettiği soru The Boys 3.sezon ne zaman çıkacak?  Sizlere müjdeli haberi verelim Amazon prime The Boys dizisinin 3. sezonunu onayladı. Dizinin 2. sezonu 4 Eylül tarihinde yayınlanmıştı ve izleyiciler oldukça memnun kalmıştı.

The Boys 3. Sezon 2021e Yetişecek Mi

Seth Rogen ve Evan Goldverg ikilisinin Preacher ile birlikte oldukça beğenilen bir çizgi roman uyarlaması olan The Boys dizisi dünyada büyük bir ses getirdi. Supernatural dizisiyle ünlenen Eric Kripke ile birlikte hazırladıkları The boys dizisi 2019 yılında izleyiciyle buluştu. Süper kahraman hikayelerine oldukça farklı bir bakış açısı katarak piyasaya damga vuran The Boys dizisi yılın en çok beğenilen dizileri arasına girmeyi başardı.

2. sezonuyla bu sene ekrana tekrar dönen The Boys için oldukça olumlu yorumlar gelirken akıllarda tek bir soru kalıyor. The boys 3.sezon ne zaman çıkacak? Aldığımız duyumlara göre pandemi nedeniyle dizi çekimlerde bir sıkıntı yaşanmadığı sürece 3. sezon çekimleri 2021 senesinin başlarında çekilmeye başlanacak.

The Boys 3.Sezon Ne Zaman?

The Boys eski düzen süper kahraman hikayelerine daha fazla şiddet ve cinsellik dozu yüksek bir yorum getirerek geleneksel hikayelere adeta kafa tutuyor. Billi Butcher adlı eski bir ajan dünyaya yararlı olacakları halde zararları dokunan süper kahramanları kontrol altına alıp gerekirse onları yok etmek için The Boys ekibini kuruyor. 

Dizinin ilk sezonunda ekibin kurulma süreci işleniyor. İkinci sezonda ise Amerika’nın koruyucuları olarak nitelendirilen The Seven adlı grupla The Boys ekibi karşı karşıya geliyor. The boys 3.sezon ne zaman diye soranlara ise en mantıklı tahminin 2021 sonları olacağını söyleyebiliriz. Resmi tarih açıklanır açıklanmaz yazımız güncellenecek ve bu bilgi siz değerli okuyucularımız ile paylaşılacaktır.

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...