Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler The Blacklist 7.Sezon Ne Zaman Netflixte Yayınlanacak? 2020

The Blacklist 7.Sezon Ne Zaman Netflixte Yayınlanacak? 2020

Son dönemlerin sevilen yapımlarından olan dizi, The Blacklist 7.sezon ne zaman Netflix’te yayınlanacak sorusunun hedefi konumunda. İlk 6 sezonuyla birlikte Netflix’te yer alan dizinin, 7. sezonu diğer platformlarda yayınlanmış olmasına rağmen halen Netflix’te bulunmuyor. 

8.sezon onayını da almasıyla birlikte dizinin son sezonunun Netflix’e gelmesi izleyiciler tarafından bekleniyor. The Blacklist 7.sezon ne zaman Netflix’ yayınlanacak, bizleri neler bekliyor birlikte inceleyelim.

The Blacklist Konusu ve Önceki Sezonlar

FBI’ın arananlar listesinin başında yer alan bir suçlunun diğer kötüleri yakalaması için FBI’a bir teklif getirmesiyle başlar hikaye. Suçlunun tek şartı eskiden devlet için çalışan bir bilim insanı olan Elizabeth Keen’ın ortağı olmasıdır. 

Diğer platformlarda 7 sezonu bulunan dizinin Netflix’te ilk 6 sezonluk kısmı mevcut. Netflix bu konuda birçok şikayet aldı ve izleyiciler artık 7.sezonun yayınlanmasını istiyorlar. Peki beklenen 7.sezon ne zaman seyircisiyle buluşacak? Netflix dizinin 7. sezon yayın haklarını satın alacak mı?

The Blacklist 7.Sezon Ne Zaman Netflix’te Yayınlanacak? 

NBC’nin orijinal suç dizisi The Blacklist büyük bir kitleye hitap ediyor. 2013 yılında hayatlarımıza giren 7.sezonluk maceranın 8.sezon onayı da alındı. Dizinin Netflix’te sadece ilk 6 sezonluk kısmı bulunuyor.

Yeni sezonun onayı ile birlikte 7.sezonun Netflix’e 15 Kasım tarihinde ekleneceği biliniyor. Güncel durumu bir sezon geriden takip eden Netflix, The Blacklist dizisi hakkında bu yüzden birçok şikayet almış durumda.

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman...

The Umbrella Academy Karakterleri / Oyuncuları

Netflix’in sevilen dizisi The Umbrella Academy olarak bilinen süper kahramanların olduğu bir akademide bünyesinde yer alan, birbirleriyle pek anlaşamayan bir ailenin hikayesi...

“Babylon Berlin” Sezon 4 ne zaman Netflix’te olacak?

Babylon Berlin , Netflix'te mükemmel ve son derece az kullanılan bir drama. Netflix Orijinal afişini birçok bölgede taşır ve şimdi...