Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler The Blacklist 7.Sezon Ne Zaman Netflixte Yayınlanacak? 2020

The Blacklist 7.Sezon Ne Zaman Netflixte Yayınlanacak? 2020

Son dönemlerin sevilen yapımlarından olan dizi, The Blacklist 7.sezon ne zaman Netflix’te yayınlanacak sorusunun hedefi konumunda. İlk 6 sezonuyla birlikte Netflix’te yer alan dizinin, 7. sezonu diğer platformlarda yayınlanmış olmasına rağmen halen Netflix’te bulunmuyor. 

8.sezon onayını da almasıyla birlikte dizinin son sezonunun Netflix’e gelmesi izleyiciler tarafından bekleniyor. The Blacklist 7.sezon ne zaman Netflix’ yayınlanacak, bizleri neler bekliyor birlikte inceleyelim.

The Blacklist Konusu ve Önceki Sezonlar

FBI’ın arananlar listesinin başında yer alan bir suçlunun diğer kötüleri yakalaması için FBI’a bir teklif getirmesiyle başlar hikaye. Suçlunun tek şartı eskiden devlet için çalışan bir bilim insanı olan Elizabeth Keen’ın ortağı olmasıdır. 

Diğer platformlarda 7 sezonu bulunan dizinin Netflix’te ilk 6 sezonluk kısmı mevcut. Netflix bu konuda birçok şikayet aldı ve izleyiciler artık 7.sezonun yayınlanmasını istiyorlar. Peki beklenen 7.sezon ne zaman seyircisiyle buluşacak? Netflix dizinin 7. sezon yayın haklarını satın alacak mı?

The Blacklist 7.Sezon Ne Zaman Netflix’te Yayınlanacak? 

NBC’nin orijinal suç dizisi The Blacklist büyük bir kitleye hitap ediyor. 2013 yılında hayatlarımıza giren 7.sezonluk maceranın 8.sezon onayı da alındı. Dizinin Netflix’te sadece ilk 6 sezonluk kısmı bulunuyor.

Yeni sezonun onayı ile birlikte 7.sezonun Netflix’e 15 Kasım tarihinde ekleneceği biliniyor. Güncel durumu bir sezon geriden takip eden Netflix, The Blacklist dizisi hakkında bu yüzden birçok şikayet almış durumda.

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...