Salı, Ekim 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Ted Lasso 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Ted Lasso 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Spor kategorisinde yarattığı farklı bir bakış açısı ile hatrı sayılır bir kitlenin beğenisi kazanan dizi, arama motorlarında Ted Lasso 2.sezon ne zaman sorularının yoğun bir şekilde aratılmasına sebep oldu. İzleyicisine eğlenceli dakikalar sunmayı hedefleyen dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı büyük merak konusu durumunda. 

Ted Lasso Konusu ve 1.Sezon

Daha önce koçluk deneyimi olmamasına rağmen Amerikan bir futbol takımını yönetmesi için işe alınan bir adamın hikayesini konu alıyor. Tüm tecrübesizliğine rağmen başarıya ulaşmak uğruna her şeyi deneyen bu adamın sıcak hikayesi sizlerin izlerken keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. 

2020 Ağustos ayında Apple Tv’de yayına çıkan dizi, Ted Lasso 2.sezon ne zaman sorularının doğrudan hedefi konumunda. İçinde barındırdığı komik sahnelerle izleyicisini kahkaya sürükleyen dizinin ikinci sezonun ne zaman çıkacağı ve hikayesinin ne olacağı şimdiden merakla bekleniyor. 

Ted Lasso 2.Sezon Ne Zaman?

Ortalama 30’ar dakikalık 10 bölümden oluşan ilk sezona benzer olarak ikinci sezonunda da bu sürelere bağlı kalınacağı tahmin ediliyor. İlk sezonunun yayınlanmasının ardından ikinci sezon onayını da aldılar. 

Ted Lasso’nun ikinci sezonunun, 2021 yılı yaz aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Imdb üzerinden aldığı 8,7 puanla ikinci sezon onayını almayı en baştan hak ettiklerini göstermişlerdi. 

İkinci sezon onayı ile birlikte heyecanla beklemeye koyulan izleyici kitlesi ikinci sezonda da kahkahaya doyacak gibi gözüküyor. 2.Sezonun yayın tarihi kesinleştiği gibi ilk iş sizleri bilgilendireceğiz.

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...