Çarşamba, Ekim 28, 2020
Ana Sayfa Diziler Snowpiercier 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Snowpiercier 2.Sezon Ne Zaman? 2020

İlk sezonunun büyük beğeni toplamasının ardından Snowpiercer 2.sezon ne zaman? sorusu kulaklarda yankılanmaya başladı. 2013 yılında vizyona giren ve Chris Evans’ın başrolünde olduğu aynı isimli filmden uyarlanan dizi ikinci sezon onayını çoktan almış durumda. 

Peki merakla beklenen ikinci sezon ne zaman bizlerle olacak?

Snowpiercer Konusu ve 1. Sezon

Snowpiercer, dünyanın buzla kaplanmasının ardından geriye kalan insanların dünyayı dolaşan bir trende yaşamalarını konu alıyor. Zengin ve fakir statülerinin  dengesini bozmadan trende yaşamak hiç de kolay olmayacaktır.

10 bölümden oluşan birinci sezonuyla Snowpiercer izlenmeye değer bir dizi özelliği taşıyor. Verdiği sosyal mesajlar dahilinde uzun süre sosyal medyada büyük yankılar uyandırdı. Peki merakla beklenen Snowpiercer 2.Sezon ne zaman geliyor?

Snowpiercer 2.Sezon Ne Zaman? 

Mayıs 2020’de ilk sezonunun yayınlanmasından önce 2.sezon onayı da alınmıştı. Pandemi sürecinin çekimleri aksatmasıyla beraber 2.sezonun çıkış tarihi hala netlik kazanmadı. Dizinin ikinci sezonunun yayınlanma platformunun ilk sezonda olduğu gibi Netflix olacağı ve 2. sezonun da 10 bölümden oluşacağı biliniyor.

Snowpiercer 2.sezonun ne zaman yayınlanacağı bilgisi netlik kazandığında sizleri de bilgilendirmeyi eksik etmeyeceğiz. Gelin biraz 2.sezon fragmanını değerlendirelim. 

Snowpiercer 2.Sezon Fragman

İlk sezon finalinin ardından hemen yayınlanan 2. sezon fragmanı yeni sezonla birlikte izleyicileri büyük sürprizlerin beklediğini bizlere gösterdi. Hikayenin merkez karakteri Bay Wilfred’ın öldüğü düşünülürken bu karakterin diziye Yüzüklerin Efendisi ve Game of Thrones gibi ünlü yapımlarından tanıdığımız Sean Bean ile tekrar döndürüleceği öğrenildi.

Yeni sezonuyla birlikte kadrosuna güçlü ilaveler yapan Snowpiercer’in 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı konusu gizemini sürdürüyor.

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...