Salı, Ocak 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Sherlock Junior Konusu Ne Olacak?

Sherlock Junior Konusu Ne Olacak?

Sherlock Holmes serisine bir yenisi daha ekleniyor.  Yeni Sherlock filmi Sherlock Junior konu nedir, ne zaman yayımlanacak gibi merakla beklenen soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sherlock Junior Konu

Sherlock serisini sevenlerin merakla beklediği Sherlock Junior konu olarak,  Sherlock Holmes ve yakın arkadaşının kasabada meydana gelen esrarengiz bir kayboluşun ardındaki cadı lanetinin gizemini çözmesini içeriyor. Filmde Sherlock Holmes ve arkadaşı Dr. Watson’un gençlik halleri yer alacak. İkilinin yeni maceraları heyecanla  bekleniyor. Özellikle cadı temasının Sherlock serisinde nasıl işleneceği merak konusu.

Sherlock Junior Kadrosu

Filmin senaryosu Ehren Kruger ve Matt Kuzma tarafından yazılacak. Ehren Kruger, daha önce Çığlık 3 ve Transöformes: Age Of Extinction gibi yapımlarda yer almıştı. Filmi kimin yöneteceği ise henüz belli değil. 

Netflix’te yayımlanması planlanan Sherlock Junior filminin izleyiciyle ne zaman buluşacağı konusunda kesin bir tarih verilmedi. 2021 yılının sonlarına doğru yayımlanacağı düşünülen film, Sherlock hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Netflix en son Sherlock Holmes’un kardeşinin maceralarını konu alan Enola Holmes karakterinin yer aldığı yeni bir Sherlock yapımı yayımlamıştı. Enola Holmes filmi izleyiciyle buluştuğu ilk andan itibaren izleme sıralarında ilk sıralarda yer aldı.

Netflix, Enola Holmes ile elde ettiği başarıyı yeni bir Sherlock macerasıyla devam ettirmek istiyor gibi. Yeni Sherlock macerası olan Sherlock Junior’un kadrosunda kimlerin yer alacağı hala gizemini koruyor. Filmle ilgili resmi açıklamalar geldikçe haberimizi güncelleyeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz!

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman...

‘Beastars’ Sezon 2 ne zaman Netflix’e geliyor?

Çok başarılı bir sezondan sonra Beastars, Netflix'te yayınlanacak en popüler animelerden biri haline geldi. Artık ikinci sezonun geldiğini bildiğimize göre, en...

‘Better Call Saul’ Sezon 5 Netflix Yayın Takvimi

Better Call Saul 5. sezon, AMC'deki beşinci sezonunu tamamladı ve daha fazla bölge için 5. sezonun tamamı şimdi Netflix'te. ABD'deki Netflix...