Cuma, Ekim 23, 2020
Ana Sayfa Diziler Sherlock Junior Konusu Ne Olacak?

Sherlock Junior Konusu Ne Olacak?

Sherlock Holmes serisine bir yenisi daha ekleniyor.  Yeni Sherlock filmi Sherlock Junior konu nedir, ne zaman yayımlanacak gibi merakla beklenen soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sherlock Junior Konu

Sherlock serisini sevenlerin merakla beklediği Sherlock Junior konu olarak,  Sherlock Holmes ve yakın arkadaşının kasabada meydana gelen esrarengiz bir kayboluşun ardındaki cadı lanetinin gizemini çözmesini içeriyor. Filmde Sherlock Holmes ve arkadaşı Dr. Watson’un gençlik halleri yer alacak. İkilinin yeni maceraları heyecanla  bekleniyor. Özellikle cadı temasının Sherlock serisinde nasıl işleneceği merak konusu.

Sherlock Junior Kadrosu

Filmin senaryosu Ehren Kruger ve Matt Kuzma tarafından yazılacak. Ehren Kruger, daha önce Çığlık 3 ve Transöformes: Age Of Extinction gibi yapımlarda yer almıştı. Filmi kimin yöneteceği ise henüz belli değil. 

Netflix’te yayımlanması planlanan Sherlock Junior filminin izleyiciyle ne zaman buluşacağı konusunda kesin bir tarih verilmedi. 2021 yılının sonlarına doğru yayımlanacağı düşünülen film, Sherlock hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Netflix en son Sherlock Holmes’un kardeşinin maceralarını konu alan Enola Holmes karakterinin yer aldığı yeni bir Sherlock yapımı yayımlamıştı. Enola Holmes filmi izleyiciyle buluştuğu ilk andan itibaren izleme sıralarında ilk sıralarda yer aldı.

Netflix, Enola Holmes ile elde ettiği başarıyı yeni bir Sherlock macerasıyla devam ettirmek istiyor gibi. Yeni Sherlock macerası olan Sherlock Junior’un kadrosunda kimlerin yer alacağı hala gizemini koruyor. Filmle ilgili resmi açıklamalar geldikçe haberimizi güncelleyeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz!

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...