Salı, Ocak 19, 2021
Ana Sayfa Haberler Roswell New Mexico Sezon 2 ne zaman Netflix'te olacak?

Roswell New Mexico Sezon 2 ne zaman Netflix’te olacak?

The CW’nin 2018’deki yeni çıkış şovlarından biri Roswell New Mexico’ydu. Romantik drama yakında sezon 2’de CW’ye dönecek ve son bölümün yayınlanmasından kısa bir süre sonra Netflix’e gelecek.

İşte Netflix’te ne zaman olacağı ve hangi bölgelerde bulunabileceği ile ilgili bir kılavuz. Geçen yıl The CW’den neredeyse her gösteriyle birlikte, Roswell New Mexico , ikinci sezon yenilemesi . Bu, Tüm Amerikalıların 2. sezon için yenilendi ve ayrıca Arrowverse, Riverdale ve diğer bazı şovların tümü.

Daha fazla oku : You 3.Sezon Çıkış Tarihi

Bu yıl sona eren iZombie, Virgin ve Crazy Ex-Girlfriend hariç Jane. Roswell, New Mexico aynı adlı kitap dizisinin bir TV uyarlamasıdır.

Dizi, insanlar arasında yaşayan uzaylıları gören bir romantizm / bilimkurgu dizisidir. CW, 16 Mart’ta yayınlanacak ve şu anda 13 bölüm için yayınlanacak.

Bu, kabaca 2. sezonun 8 Haziran 2020’de CW’yi tamamladığı anlamına gelecektir. ABD’de Netflix final yayınlarından sekiz gün sonra CW’den yeni yayınlar almaya devam ediyor.

Roswell New Mexico 2. sezon Ne zaman Çıkacak?

Roswell New Mexico’nun 2. sezonunun , New Mexico’nun Haziran 2020 ortasında Netflix’te olmasını ve küçük ayarlamalar bir yana, en iyi tahminimiz 16 Haziran 2020’dir. Sırala. CW ve Netflix’in genel çıkış anlaşması 2019’da sona erdi, ancak Netflix’te mevcut olan tüm şovlar, eski sözleşmeler olarak adlandırılan şeye dönüştürüldü.

Bu, yeni sezonlar yayınlanmaya devam ettiği sürece Netflix yeni sezonları almaya devam edebilecek demektir. Bir kez Şovlar tamamlandıktan sonra birkaç yıl içinde ayrılacaklar ve muhtemelen HBO Max’teki yeni evlerine taşınacaklar. Şu anda yalnızca ABD’deki Netflix Roswell, New Mexico taşıyor. İngiltere’de, çoğu bölgede olduğu gibi serisinde hiç taşıyıcı yoktur .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman...

‘Beastars’ Sezon 2 ne zaman Netflix’e geliyor?

Çok başarılı bir sezondan sonra Beastars, Netflix'te yayınlanacak en popüler animelerden biri haline geldi. Artık ikinci sezonun geldiğini bildiğimize göre, en...

‘Better Call Saul’ Sezon 5 Netflix Yayın Takvimi

Better Call Saul 5. sezon, AMC'deki beşinci sezonunu tamamladı ve daha fazla bölge için 5. sezonun tamamı şimdi Netflix'te. ABD'deki Netflix...