Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman?

Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman?

2020 yılı itibariyle Netflix’te yerini alan dizi, sosyal medyada sıkça rastlanan Ragnarok 2.sezon ne zaman sorularının hedefi oldu. İlk sezonuyla izleyici kitlesi tarafından büyük bir beğeni toplan Norveç yapımı fantastik dizi, şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. 

Herkesin beklediği Ragnarok dizisinin konusu ne ? Ragnarok 2.sezon ne zaman yayına girecek? sizlerle inceleyeceğiz. 

Ragnarok Konusu ve 1. Sezon 

Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabasını ekranlara yansıtan yapım, kasaba kıyameti yoğun bir biçimde hissetmektedir. Tüm bu olaylarla mücadele edebilmek için bir efsane gereklidir. 

Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarök olaylarının bir yansıması olan dizi, ilk sezonuyla birlikte seyircisinden tam not aldı. Netflix’in Ragnarok tanıtım yazısı olarak verdiği müjde 2.sezon onayını doğrular nitelikte. Peki merakla beklenen dizinin 2.sezonunda bizleri neler bekliyor ? İkinci sezon seyircisiyle ne zaman buluşacak ?

Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman ?

Ortalama 45’er dakikalık 6 bölümden oluşan ilk sezonun ardından ikinci sezonda da bu sürelere bağlı kalınacağı tahmin ediliyor. İzleyiciyi yormadan yansıttığı hikayesiyle Ragnarok büyük bir seyirci kitlesine ulaştı. Ragnarok fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  • Netflix, Ragnarok tanıtım müjdesi olarak paylaştığı yazısıyla dizinin seyircilerine müjdeyi verdi. Bu paylaşım takipçilerine büyük bir heyecan yaşattı.
  • Ragnarok 2.sezon ne zaman sorusunun yanıtı kesin bir tarih içermiyor olsa da net tarihler paylaşıldığı an yazımızı güncelleyerek bu bilgiyi sizlerle ulaştıracağız.


TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...