Salı, Ekim 20, 2020
Ana Sayfa Haberler Netflix The Walking Dead 10.Sezon Neden Kalktı? 2020

Netflix The Walking Dead 10.Sezon Neden Kalktı? 2020

Uzun süredir beklenen The Walking Dead 10.sezon ile birlikte Amerika gösteriminin ardından 5 Ekim tarihinde Türkiye’de de yayına girdi. Netflix platformuyla birlikte izleyicilerin karşısına sunulan dizi, yayınlanmasının ardından kısa bir süre içinde Netflix platformundan kaldırıldı.

Tüm izleyici kitlesinde büyük bir tepkiye neden olan bu olay tüm sosyal medyanın Netflix The Walking Dead 10.Sezon Neden Kalktı? sorularıyla çalkalanmasına neden oldu. Sektörü büyük bir krize iten bu olay sonucundan The Walking Dead neden yayından kaldırıldı? Anlaşmazlıklar neler? sizlerle inceliyoruz.

Netflix The Walking Dead 10.Sezon Neden Kalktı?

Pandemi sürecinin de etkisiyle birlikte çekimleri uzadıkça uzayan ve seyirciye sunulması ciddi şekilde erteleme yaşayan The Walking Dead 10.sezonu yayınlanmasının ardından kısa bir süre geçmesiyle beraber Netflix platformundan kaldırıldı.

Diziyi uzun süredir bekleyen seyircileri tarafından büyük bir tepkiye yol açan olay, Netflix’in son günlerde büyük eleştiriler almasına yol açtı. Üyelik iptallerine kadar varan olaylarda dizinin takipçileri bir açıklama bekliyor.

Konuyla ilgili taraflardan henüz resmi bir açıklama gelmezken taraflar arasındaki uyuşmazlığın sebebinin telif hakları anlaşmazlıkları olduğu düşünülüyor. Konuyla ilgili sorunların çözülmesi durumunda dizinin Netflix platformundan tekrar yayınlanması bekleniyor. 

The Walking Dead Konusu

Aynı isimli roman serisinden uyarlanan The Walking Dead, dünya üzerinden beklenmedik sonuçta nükseden bir hastalığın getirdiği zombi istilasını konu ediniyor. 10 sezondur kitlesini ekranlara bağlayan dizi, seyircilerden her sezonuyla tam puan almayı başarıyor.


TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...