Salı, Ekim 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Netflix Sosyal Mesafe Dizisi Ne Zaman? 2020

Netflix Sosyal Mesafe Dizisi Ne Zaman? 2020

Sosyal mesafe, karantina gibi kelimeler son zamanlarda hayatımızın her anını meşgul eder oldu. Netflix sosyal mesafe isimli bir diziyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2020 yılına girdiğimizden beri tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının hayatımıza soktuğu bir kavram oldu sosyal mesafe.

Pandeminin etkilerini ve yayılımını azaltmak için dizi, sinema setleri bir süre durmak zorunda kaldı. İş yerleri kapandı, özel günler kutlanamadı, okullar uzaktan eğitime geçti… Kısacası bu durum hepimizin hayatını maddi veya manevi birçok yönden etkiledi.

İşte Netflix sosyal mesafe dizisi insanların pandemi sürecinde yaşadıklarını anlatmak üzerine yola çıkan bir yapım. Bu sürecin kimi zaman dramatik kimi zamansa komik yönlerini ortaya koyarak izleyenlerin karşısına çıkacak.

Netflix Sosyal Mesafe Dizisi Ne Zaman?

İnsanların yeni normale alışmalarını ve bu süreçte yaşadıklarını konu alan sosyal mesafe dizisi Netflix’te yayınlanacak. Dizinin yayına girme tarihinin ise 15 ekim olacağı duyuruldu. 

Sosyal Mesafe Dizisi Kadrosu

Netflix, sosyal mesafe dizisi konusuna da uygun olarak oyuncu kadrosu seçimini pandemi döneminde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirdi. Dizinin oyuncu kadrosunda:

  • Asante Blackk
  • Ali Ahn
  • Brian Jordan Alverez
  • Gianna Aragon
  • Shakira Barrera 

gibi isimler yer alıyor.

Pandemi koşullarında çekilen dizi, insanların birbirinden ayrı kalmak zorunda olduklarında nasıl da bir arada kalmak için çabaladıklarını, bağlantılarını koparmamaya çalışmalarını trajikomik bir şekilde ele alıyor.  Yakın tarihi konu alan bu dizi izleyenler tarafından merakla bekleniyor. 

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...