Salı, Ocak 19, 2021
Ana Sayfa Haberler Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2020

Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2020

Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2020

Netflix son zamanlarda ülkemizde çok popüler olan  bir dizi ve film platformu.  Bu platformda kullanıcılar hesaplarına bir kez girdikten sonra uzun süre yeniden giriş yapmıyor ve şifrelerini unutuyorlar. Dolayısıyla akıllara ilk olarak netflix şifre değiştirme nasıl yapılır sorusu geliyor. Biz de bu yazımızda netflix şifrenizi nasıl değiştirebileceğinizi anlattık, keyifli okumalar.

IOS ve Android uygulamalarında şifre nasıl değiştirilir?


Telefon ve tabletlerde bulunan mobil uygulama için netflix şifre değiştirme işlemini aşağıda adım adım anlattık.
  1. Uygulamaya girin ve “parolanızı mı unuttunuz?”  seçeneğine tıklayın.
  2. Yönlendirildiğiniz sayfada size sms, sesli arama veya e-mail ile şifrenizi yenileme seçenekleri sunulacak. Bunlardan birini seçerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  3. Ancak  bu bilgilerden herhangi birini hatırlamıyorsanız E-postamı veya telefonumu unuttum butonuna tıklayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra netflix hesabında kayıtlı olan ad, soyad ve kredi kartı bilgilerini doğrulamanız gerekiyor.
  4. Doğrulama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Tarayıcı Üzerinden Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

  1. Netflix ana sayfasına girin sağ alt kısımda yer alan ” yardım ister misiniz?” yazısına tıklayın, bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  2. Yönlendirildiğiniz sayfada E-posta veya kısa mesaj (sms)seçenekleri karşınıza çıkacak, istediğiniz yöntemle şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  3. Eğer E-posta adresinizi veya telefonunuzu hatırlamıyorsanız alt kısımda mavi ile yazılı “E-posta adresimi veya telefon numaramı hatırlamıyorum.” bağlantısına tıklayın.
  4. Bağlantıya tıkladıktan sonra uygulamaya kaydolurken girdiğiniz ad, soyad ve kart bilgilerini girerek kendinizi doğrulamanız gerekiyor. Doğrulama işleminden sonra şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman...

‘Beastars’ Sezon 2 ne zaman Netflix’e geliyor?

Çok başarılı bir sezondan sonra Beastars, Netflix'te yayınlanacak en popüler animelerden biri haline geldi. Artık ikinci sezonun geldiğini bildiğimize göre, en...

‘Better Call Saul’ Sezon 5 Netflix Yayın Takvimi

Better Call Saul 5. sezon, AMC'deki beşinci sezonunu tamamladı ve daha fazla bölge için 5. sezonun tamamı şimdi Netflix'te. ABD'deki Netflix...