Perşembe, Ekim 22, 2020
Ana Sayfa Haberler Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2020

Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2020

Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2020

Netflix son zamanlarda ülkemizde çok popüler olan  bir dizi ve film platformu.  Bu platformda kullanıcılar hesaplarına bir kez girdikten sonra uzun süre yeniden giriş yapmıyor ve şifrelerini unutuyorlar. Dolayısıyla akıllara ilk olarak netflix şifre değiştirme nasıl yapılır sorusu geliyor. Biz de bu yazımızda netflix şifrenizi nasıl değiştirebileceğinizi anlattık, keyifli okumalar.

IOS ve Android uygulamalarında şifre nasıl değiştirilir?


Telefon ve tabletlerde bulunan mobil uygulama için netflix şifre değiştirme işlemini aşağıda adım adım anlattık.
  1. Uygulamaya girin ve “parolanızı mı unuttunuz?”  seçeneğine tıklayın.
  2. Yönlendirildiğiniz sayfada size sms, sesli arama veya e-mail ile şifrenizi yenileme seçenekleri sunulacak. Bunlardan birini seçerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  3. Ancak  bu bilgilerden herhangi birini hatırlamıyorsanız E-postamı veya telefonumu unuttum butonuna tıklayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra netflix hesabında kayıtlı olan ad, soyad ve kredi kartı bilgilerini doğrulamanız gerekiyor.
  4. Doğrulama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Tarayıcı Üzerinden Netflix Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

  1. Netflix ana sayfasına girin sağ alt kısımda yer alan ” yardım ister misiniz?” yazısına tıklayın, bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  2. Yönlendirildiğiniz sayfada E-posta veya kısa mesaj (sms)seçenekleri karşınıza çıkacak, istediğiniz yöntemle şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  3. Eğer E-posta adresinizi veya telefonunuzu hatırlamıyorsanız alt kısımda mavi ile yazılı “E-posta adresimi veya telefon numaramı hatırlamıyorum.” bağlantısına tıklayın.
  4. Bağlantıya tıkladıktan sonra uygulamaya kaydolurken girdiğiniz ad, soyad ve kart bilgilerini girerek kendinizi doğrulamanız gerekiyor. Doğrulama işleminden sonra şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...