Cumartesi, Ekim 24, 2020
Ana Sayfa Originals Netflix Originals Şubat 2020'de Netflix

Netflix Originals Şubat 2020’de Netflix

2020’nin ikinci ayında, dört gözle beklediğimiz bir çok Netflix Originals yapımları var, Şubat 2020 boyunca Netflix’te yayınlanması planlanan Netflix Originals yapımlarına bir göz atalım.

Şubat Sevgililer Günü ayı olduğundan, çok sayıda romantik komedi ve Sevgililer spesiyalleri bekleyebilirsiniz.

Daha fazla oku : En Çok izlenen Netflix Originals Dizileri

Not olarak, yeni başlıkların açıklanmasına bağlı olarak haftalık veya iki haftada bir güncelleme yapıyoruz ve Şubat 2020’de gelecek olan her Netflix Originals değinemiyoruz.

Cagaster

Netflix Çıkış Tarihi: 6 Şubat

Netflix Originals Cagaster

Yeni anime Şubat ayının başında geliyor ve bu dünya, Cagaster adlı bir hastalığı insanları akılsız öldürücü böceklere dönüştüren bir kıyamet sonrası dünyada geçiyor.

Netflix Japonya’nın bir süredir Cagaster of a Insect Cage’in bir sezonuna erişimi vardı, bu nedenle dünyanın geri kalanının tadını çıkabilmeyi görmek güzel.

Locke & Key (Sezon 1)

Netflix Çıkış Tarihi: 7 Şubat

locke & key çıkış tarihi 7 şubat

2020’de en çok beklenen serilerimizden biri Locke & Key. Çizgi roman serisine dayanarak, güçlerinin ve yeteneklerinin kilidini açan anahtarları keşfetmek için babalarının acımasız bir cinayetinden sonra evlerine taşınan üç kardeşin hikayesini anlatıyor.

Joe Hill’in diziye ağır katılımı var ve herhangi bir şansla Umbrealla Academy’nin yaptığı benzer hayranlıkla başlayabilir, izlenebilecek bir dizi.

To All the Boys: P.S. I Still Love You  (Film)

Netflix Çıkış Tarihi: 12 Şubat

Netflix devamı nadirdir ancak yüksek görüntüleme oranı elde etmek için neredeyse kesin olanı To All the Boys‘tur. Noah Centineo ve Lana Condor’un yer aldığı ilk film, dayandığı romanın uyarlanmasıyla bir hit oldu.

Birkaç yayın duyurusunun yanı sıra, devam filmiyle ilgili haberler nispeten sessiz kaldı, ancak başka bir sağlam giriş olacağını garanti edebiliriz.

Narcos: Meksika (Sezon 2)

Netflix Çıkış Tarihi: 13 Şubat

Netflix Originals Şubat 2020'de Netflix Narcos

Meksika’dan uyuşturucu dünyasının daha fazla hikayesi için uzun ve dayanılmaz bir bekleyiş oldu, ancak nihayet Şubat 2020’de sınırın güneyinde olacağız.

Narcos, dünyanın en büyük uyuşturucu lordlarından bazılarını ve hepsine sahip olma arayışlarını takip eden bir drama dizisidir.

Cable Girls (Sezon 5 – Bölüm 1)

Netflix Çıkış Tarihi: 14 Şubat

Netflix Originals Şubat 2020'de Netflix Cable Girls 5.Sezon

İspanyol dizileri, Netflix’te Netflix’in kendileri tarafından yaratılan en uzun süredir devam eden yabancı dizilerle Netflix’te son derece iyi performans gösterdi. Cable Girls’ün son sezonu telefon operatörlerinin hikayesini tamamlayacak.

Son sezon sonunda 2020’nin sonlarında çıkacak ikinci bir bölümle sona erecek.

Better Call Saul (Sezon 5)

Netflix Çıkış Tarihi: Haftalık 24 Şubat’ta başlıyor
Not: ABD’deki Netflix hariçtir

Netflix Originals Şubat 2020'de Netflix Better Call Saul  5.Sezon

Beşinci ve son sezon, Şubat ayının sonundan itibaren her hafta Netflix’te yayınlanacak. AMC şovu için harika bir yolculuk oldu ve neyse ki, dünyadaki çoğu Netflix, Jimmy’nin Saul Goodman’a geçişine ayak uydurabildi.

Followers (Sezon 1)

Netflix Çıkış Tarihi: 27 Şubat

Netflix Originals Şubat 2020'de Netflix Followers (Sezon 1)

Bu seri, teknolojiye ve özellikle sosyal ağlara odaklandığı için Kara Ayna özelliklerine sahip olacak gibi görünüyor. Bir Instagram yazısı onunla birlikte gelen tüm yeni baskılarla bir süperstar olduktan sonra büyük bir hit yapan bir aktris hakkında.

Netflix, şovu esprili, ilham verici ve yürekten tanımlıyor ve Miki Nakatani, Elaiza Ikeda, Mari Natsuki’yi canlandırıyor.

Tüm Parlak Yerler (2019 – Film)

Netflix Yayın Tarihi: 28 Şubat

Netflix Originals Şubat 2020'de Netflix Followers (Sezon 1)

Şubat ayını tamamlamak için yeni bir romantik drama 28 Şubat’ta geliyor. Aynı ismin romanına dayanarak, Brett Haley (Hearts Beat Loud, The Hero) tarafından yönetilen film, Violet ve Theodore arasındaki aşk hikayesi hakkında.

Elle Fanning, Virginia Gardner, Keegan-Michael Key, Luke Wilson, Alexandra Shipp ve Justice Smith’i canlandırıyor.

Kraliçe Sono (Sezon 1)

Netflix Yayın Tarihi: 28 Şubat

Şubat 2020, Kraliçe Sono’nun Afrika kıtasından ilk Netflix Orijinal serisi olarak yeni bir dönüm noktası olacak.

Suç dizisi, ceza operasyonlarıyla mücadele eden gizli ajanı takip edecek. Kagiso Lediga tarafından yaratıldı ve Kraliçe Sono rolünde Pearl Thusi bulunuyor.

Şubat 2020’de Netflix’te Diğer Yayınlar

  • Takım Kaylie (Bölüm 3)
  • Tom Papa: Harika gidiyorsun! (Standup Özel)
  • Eczacı (Sınırlı Seri)
  • Holo Aşkım (Sezon 1)
  • Love Is Blind (Sezon 1) 
  • Isi & Ossi (2020) – 14 Şubat – Alman romantik komedi.

Şubat 2020’de Çıkabilecek Diğer Yapımlar

  • Taylor Swift: Bayan Americana, Sundance Film Festivali’nde gösterime girecek ve kısa süre sonra Netflix’e gelecek, bunun Şubat olup olmayacağından emin değiliz.

Ne için heyecanlandığınızı yorumlarda bize bildirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...