Cuma, Ekim 23, 2020
Ana Sayfa Listeler Netflix Film Önerileri 2020

Netflix Film Önerileri 2020

Aylık bir ücret ile kullanılabilen Netflix, içerisinde yüzlerce film ve dizi barındırmakta olan bir platformdur. Birçok farklı ülkede faaliyet gösteren netflix aynı zaman da kendi dizi ve filmlerini farklı ülkelerde çekerek yine netflixte yayınlamaktadır. Netflix’e özel yapımlar ve bazı klasiklerin de içinde bulunduğu Netflix Film Önerileri 2020 şu şekilde;  

Ayrıca Bakınız : En iyi Netflix Dizileri 2020

Netflix Film Önerileri 2020

Underground 6

Başrollerinde Ryan Reynolds, Corey Hawkings ve Melanie Laurentin oynadığı, aksiyon filminde kendisini dünyadan soyutlamış bir milyarderin, acımasız bir diktatörü düşürmek için kurduğu bir ajan ekibinin hikayesi anlatılmaktadır. Filmde yer alan birçok aksiyon sahnesi izleyenler tarafından beğenilmiş, bu beğeni yorumlara ve puanlamalara da yansımıştır. Underground 6 filminin IMDB puanı 123 bin oy ile 6,1 olarak belirlenmiştir.

Marriage Story

Oscar’a aday gösterilen bu yapımda ise başrollerinde Scarlett Johansson, Adam Driver ve Laura Dern yer almaktadır. IMDB puanı 8 olan bu yapım izleyenler ve eleştirmenlerden tam tam not almıştır. Dağılan bir evliliğin ardından bir arada kalmaya çalışan ailenin hikayesini anlatan film, konusu itibari ile dram seven izleyicilerin ilgisini çekebilecek türdendir.

Bird Box

Görülmeyen bir varlığın etkisi sayesinde insanlığın büyük bir bölümü intihara sürüklenmiştir. Bir anne ve iki kızının bu dünyada gözlerini bağlayarak, dikkatli bir şekilde ilerlemesi gerekmektedir. Başrollerinde Sandra Bullock, Trevane Rhodes ve John Malkovich gibi isimler rol almıştır. Güvenli bölgeye ulaşana kadar başlarından geçen olayların anlatıldığı bu filmin IMDB puanı ise 6,6.

Yok Oluş

Bilimkurgu türündeki bu yapımda, istek dışı gelişen olaylar sonucunda karantinaya alınmış gizemli bir bölgeye giren araştırmacıların yaşadıkları anlatılmaktadır. Bölgeye girdikleri andan itibaren çevrenin bilinenin aksine oldukça değiştiğini fark eden araştırmacılar, burada insanlığın daha önce görmediği birtakım canlılarla karşılaşacaklardır. Natalie Portman’ın başrolde olduğu bu yapım netflix’in çok izlenen yapımlarından biridir. IMDB puanı 6,9.

Bright

Orkların ve insanların birlikte yaşamaya çalıştığı fantastik bir dünyada geçen yapımda ırkçılık işlenen konulardan biridir. Bu fantastik dünya, orklar ile insanların birlikte yaşayamadığı bir zamanda geçer. Bir polis memuru olan Will Smith’in yeni ork polis ortağı ile birlikte başlarından geçen olayların işlendiği bu yapımın İMDB puanı 6,3 şeklinde puanlanmıştır.

Polar

Bu yıl içerisinde çıkan netflix yapımında, kiralık katil mesleğinden emekli olmuş olan Duncan Vizla’nın ansızın olayların içerisinde kalarak yaşadıkları anlatılmaktadır. Başrollerinde Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens’in yer aldığı bu film aksiyon türünün başarılı örneklerindendir.

Yeni Netflix film önerileri 2020 için geldiğinde bu yazımıza ekleme yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...