Cuma, Ekim 23, 2020
Ana Sayfa Listeler Netflix Belgesel Önerileri 2020

Netflix Belgesel Önerileri 2020

Netflix dizi ve film platformu olarak anılıyor olsa da bünyesinde birbirinden harika belgeseller bulunduruyor. Ne izlesem diyorsanız, Netflix belgesel önerileri listemize göz atabilirsiniz. Listemizde pek çok farklı kategoriden en beğenilen belgesellere yer verdik. 

Netflix Belgesel Önerileri

Netflix’te farklı konu ve stillerde müzik ve konser belgeselleri, suç belgeselleri, spor belgeselleri, politik belgeseller, gezi ve macera belgeselleri, tarihi belgeseller, bilim ve doğa belgeselleri, sosyal ve kültürel belgeseller ve biyografik belgeseller gibi birçok farklı kategoride belgesel bulunuyor. 

Bizim Netflix belgesel önerileri listemiz ise aşağıdaki gibi. İyi seyirler!

Rise of Empires Ottoman

Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethetmek için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Belgesel 45’er dakikalık 6 bölümden oluşuyor. Rise of Empires Ottoman’ın başrollerinde şu isimler yer alıyor: 

  • Charles Dance, 
  • Tuba Büyüküstün, 
  • Cem Yiğit Üzümoğlu 

Belgeselin fragmanını bu  linki kullanarak izleyebilirsiniz. 

Daved Attenborough: Gezegenimizde Bir Yaşam

Belgesel doğada yer alan tahribatları konu alıyor ve 1 saat 23 dakika uzunluğunda tek parçadan oluşuyor. Belgeselin fragmanını bu linki kullanarak izleyebilirsiniz.

Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates 

Bu belgeselde Bill Gates’in zihnine keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Belgeselin fragmanını bu linki kullanarak izleyebilirsiniz.

Dünyanın En Zorlu Hapishaneleri

Tam 4 sezondan oluşan ilginç bir belgeseldir. Araştırmacı gazeteciler gönüllü olarak hapishanelerde mahkum gibi yaşayıp oradaki hayatı aktarıyorlar. Belgeselin fragmanını bu linki kullanarak izleyebilirsiniz. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...