Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Haberler Netflix Üyelik Ücreti 2020 Yılında Ne Kadar?

Netflix Üyelik Ücreti 2020 Yılında Ne Kadar?

Netflix aylık üyelik ücreti ne kadar sorusu günümüzün en popüler dizi ve filmlerini kaçırmak istemeyen sinemaseverlerin gündeminden düşmüyor. Netflix aylık üyelik ücreti özellikle Atiye dizisinin yayınlanmasından sonra standart TV izleyicileri arasında merak konusu olmuştu. 2020 yılında yeni Türk dizileri yayınlamayı planlayan Netflix, ülkemizdeki izleyici sayısını arttırmayı hedefliyor.

Daha fazla oku : 2019 Yılına Damgasını Vuran Türk Dizisi Atiye

Netflix aylık ücreti tercih ettiğiniz kullanım paketine göre değişiklik gösteriyor. Farklı bütçeye sahip kullanıcılarına farklı ödeme planları sunan yayın platformunu, şu an için üç farklı ödeme seçeneği içeriyor. Her seçenek görüntü kalitesi ve aynı anda kullanılabilecek ekran sayısı gibi farklı özellikler içeriyor.

Daha fazla oku: 2020’de Çıkacak Olan En iyi Netflix Dizileri

Seçtiğiniz paket ne olursa olsun Netflix kütüphanesindeki tüm yerli ve yabancı dizi ve filmlere sınırsız erişiminiz olacağını unutmayın. Paket içerikleri sadece görüntü kalitesini ve paketi aynı anda kaç kişinin kullanabileceğini belirliyor.

Netflix Aylık Temel Paket:

Aylık 17.99 Türk Lirası karşılığında edinebileceğiniz temel paket, çoğunlukla bireysel kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bu paketi aldığınızda, bir ay boyunca tüm Netflix içeriklerini akıllı televizyon, tablet, bilgisayar ve cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Paket, HD görüntü kalitesini içermiyor ve aynı anda sadece 1 cihazda kullanım özgürlüğü sağlıyor.

Netflix Aylık Standart Paket:

Aylık 29.99 TL karşılığında edinebileceğiniz standart paket çoğunlukla çiftler, yakın arkadaşlar ve aile üyeleri tarafından tercih ediliyor. Bu paketi satın aldığınızda da tüm Netflix içeriklerini bilgisayar, cep telefonu, tablet veya akıllı televizyonunuz aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Standart paket, HD görüntü kalitesini de içeriyor ve aynı anda 2 ekranda izlenebiliyor. Örneğin; siz kendi bilgisayarınızdan, arkadaşınız da kendi bilgisayarından aynı anda Netflix’e girerek istediğiniz içeriği izleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı içerikleri izleyebilir, dilerseniz aynı anda aynı içeriği birlikte de izleyebilirsiniz.     

Netflix Aylık Özel Paket:

En pahalı seçenek olan özel paketin Netflix aylık üyelik ücreti ise 41.99 Türk Lirası. Özel paket, genellikle kalabalık arkadaş gurupları ve çekirdek aileler tarafından tercih ediliyor.

Özel paket, standart ve temel paketlerin özelliklerini içermekle kalmıyor, aynı anda tam 4 kişinin aynı hesabı kullanabilmesini sağlıyor ve ultra HD görüntü kalitesiyle keyifli bir sinema deneyimi sunuyor. 4 kişilik arkadaş gurubunuz varsa, paket ücretini aranızda paylaşarak(kişi baş aylık 10.5 TL) tüm Netflix içeriklerini ultra HD kalitede izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Hangi paketi seçerseniz seçin, ilk 30 gün boyunca ücretsiz Netflix keyfi yaşayacağınızı unutmayın! Netflix, yeni abonelerinden ilk ay için hiçbir ücret talep etmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...