Perşembe, Ekim 22, 2020
Ana Sayfa Haberler Netflix Alternatif Siteler 2020

Netflix Alternatif Siteler 2020

Son zamanlarda en çok tüketilen ve talep edilen içerikler dizi filmlerdir. Bu da akış içerikli platformları, özellikle dizi ve sinema tutkunları için önemli bir noktaya getirdi.  Şüphesiz bu platformların başında Netflix yer alıyor. Gerçek şu ki,  dijital yayın piyasası olabildiğince çeşitli olması sebebiyle Netflix alternatifi bir çok yayın platformu var. Bu platformları sizler için yazımızda derledik.

En İyi 3 Netflix Alternatif

  • 1-Amazon Prime Video

Amazon Prime Video, son zamanlarda en popüler Netflix alternatiflerinin başında yer almaktadır. Bu durumda, bir elektronik ticaret devi olan Amazonun Prime hizmetine abone olan kullanıcıların katalog erişimi bulunmasıdır. Prime üyelik sayesinde bir çok alışveriş platformunda çeşitli avantajlara sahip olabilmek mümkün.

  • 2-HBO

Her zevke ve yaşa hitap eden içerikleri sayesinde yediden yetmişe dokunabilen HBO şüphesiz ana Netflix alternatiflerinin başında gelmektedir. Game of Thrones gibi tüm dünyanın duyduğu ve hayranlıkla izlediği içeriklere sahip olması da bunun en büyük sebeplerinden. Hem web üzerinden hem de İOS ve Android cihazlar üzerinden kullanabilmesi diğer artıları arasında yer almakta.

  • 3- Sky TV

Ülkemizdeki popülerliği çok büyük olmasa da , Sky Tv yayınlanışı itibariyle oldukça ses getirdi. Bunun en büyük sebepleri ise kendine ait olan dizi ve film kataloğunu, çocuk içeriklerini, gerçeklik şovlarını ve orijinal bir çok içerik sunması diyebiliriz. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...