Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler Narcos: Mexio 3.Sezon Ne Zaman?

Narcos: Mexio 3.Sezon Ne Zaman?

Narcos: Mexico 3. sezon ne zaman başlayacak? İzleyiciyi ekrana kilitleyen Narcos’un 3. sezon tarihi belirlendi mi? Narcos: Mexico’da hangi oyuncular var? 

İşte, ilk iki sezonuyla izleyicisiyle bütünleşen Amerikan yapımı Narcos’un yayınlanacağı tarih…

Narcos: Mexico 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix üzerinden izleyicilerle buluşan Narcos: Mexico’nun son bölümü, yani 2. sezon 10. bölümü; bütün dünya ile birlikte Türkiye’de de 13 Şubat 2020’de yayınlanmıştı. 

2. sezonun sona ermesinin ardından herkes Narcos: Mexico 3. sezonun ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı.

Şu ana kadar gerek dizi yapımcıları tarafından gerekse Netflix yetkililerince herhangi bir açıklama yapılmaması nedeniyle kesin bir bilgi edinilebilmiş değil.

Dizi yorumcuları ise bambaşka bir tarihten söz ediyor. Narcos: Mexico ekibiyle iletişim kurabilen dizi yorumcuları, yeni sezonun, yani 3. sezonun 2020’de yayınlanmayacağını söylüyorlar.

Narcos: Mexico ekipleri tarafından bilgi edinen yorumcular, eğer büyük bir değişiklik olmazsa veya Netflix tarafından bütçe değişikliğine gidilmezse, yeni sezonun 2021 Nisan ayında yayınlanacağını ileri sürüyor.

Narcos: Mexico 3.Sezon Kadrosunda Hangi Oyuncular Var?

Enrique Clavel karakterine hayat veren Andres Londono dışında bütün 2. sezon oyuncularının 3. sezonda da oynayacağı biliniyor. 

Şu ana kadar herhangi bir yeni oyuncu duyurusu yapılmazken, 2. sezondaki oyunculardan şu isimlerin 3. sezonda da yer yer alacağı kesinleşti:

  • Hayat Kitabı filmiyle adından söz ettiren Diego Luna, Narcos: Mexico’nun 2. sezonunda gösterdiği üstün performans ile bir kez daha seyircinin takdirini kazanmıştı. Luna, 3. sezon kadrosunda da yer alıyor!
  • DEA ajanı rolünde Walt Breslin 3. sezonda rol almaya devam ediyor.
  • El Chapo karakteriyle Narcos: Mexico’yu taşıyan Alejandro Edda, yeni sezonda adından söz ettirmeye devam edecek.
  • Dizide Diego Luna’nın kız arkadaşını canlandıran Isabella Bautista, bir sezon daha oynayacak. 

Bakalım, Guadalajara Karteli’nin babası Miguel Angel Felix Gallardo, yeni sezonda El Padrino (Babaların Babası) olabilecek mi? Merakla bekliyoruz…

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...