Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Filmler Mücadele Çıkmazı Oyuncuları

Mücadele Çıkmazı Oyuncuları

Mücadele Çıkmazı oyuncuları, senaryosu ve yönetmeni ile dikkat çeken bir projeye olmayı başardı. Senaryosunu Behzat Ç.’den tanıdığımız başarılı senarist Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, yönetmenlik koltuğunda ise Ayla ve Müslüm filmlerini yöneten ve başarı yakalayan Can Ulkay’ın oturduğu Mücadele Çıkmazı oyuncuları başarılı ve tanınmış isimlerden oluşmaktadır.

  • Çağatay Ulusoy
  • Emir Ali Doğrul
  • Ersin Arıcı
  • Turgay Tanülkü

Mücadele Çıkmazı Oyuncuları Listesi

Netflix’in ikinci Türk yapımı film projesi birçok tecrübeli oyuncuyu tekrar bir araya getiriyor. İşte o oyuncular:

Çağatay Ulusoy

9 yıllık kariyerine 7 film-dizi projesi sığdıran Çağatay Ulusoy, 8. projesinde Mücadele Çıkmazı oyuncuları arasında yerini almıştır. Hakan Muhafız, İçerde, Delibal ve Medcezir gibi başarılı projelerde yer alan oyuncu, Mücadele Çıkmazı filminde kâğıt toplayıcısı Mehmet rolünde oynayacaktır.

Emir Ali Doğrul

İzmir doğumlu çocuk dizi oyuncusu Emir Ali, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Egenin Hamsisi dizisiyle oyunculuk kariyerine erken başlamıştı. Emir Ali Mücadele Çıkmazı filminde 8 yaşındaki bir çocuğu canlandırmaktadır.

Ersin Arıcı

Şanlıurfa doğumlu 29 yaşındaki oyuncu birçok dizi ve tiyatro oyununda yer aldı. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde 40 yaşlarında mahallenin kahvecisi rolüyle hafızalara kazınmıştı. 

Önemli kurumlarda tiyatro eğitimi almış olan Ersin Arıcı, filmde Gonzales karakterini canlandırmaktadır. Gonzales, kağıt toplayıcısı Mehmet’in(Çağatay Ulusoy) çocukluk arkadaşıdır.

Turgay Tanülkü

Yirmi yıllık tecrübe ile birçok dizi-film projesinde yer alan usta oyuncu Turgay Tanülkü de Mücadele Çıkmazı’nın oyuncularından biri.

Filmde Tahsin Baba rolünü canlandıran Turgay Tanülkü, kağıt toplayıcısı Mehmet ve çocukluk arkadaşı Gonzales’e yıllarca kol kanat germiş ve Tahsin Baba lakabını bu yüzden almıştır.

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...