Perşembe, Ekim 22, 2020
Ana Sayfa Diziler Lucifer 6.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

Lucifer 6.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

Yayınlandığı ilk 5 sezonuyla birlikte çok büyük kitlelere ulaşan dizi, Lucifer 6.sezon ne zaman başlayacak sorularının daha şimdiden hedefi konumunda. Senelerden beri süregelen yapım, izleyicilere sunduğu her sezonuyla beğeni topladı. 5. sezonuyla final yapacağı düşünülen dizinin gelen güzel tepkiler dahilinde bir sene daha uzatılması kararlaştırılmıştı.

6.sezon ile final yapmayı planlayan dizinin son sezonunun finali için Netflix’ten resmi onayı aldı. Hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Lucifer 6.sezon ne zaman? Seyirciyi neler bekliyor ? hep birlikte inceleyeceğiz.

Lucifer Konusu ve Önceki Sezonlar

Tüm kitleler tarafından hayranlık uyandıran dizi, Cehennemin efendisi olmaktan sıkılan şeytanın, Los Angeles’e yerleşip gece kulübü açmasını konu alır. Bir cinayet dedektifiyle de yakınlık kuran şeytan kendini farklı hikayelerin içinde bulur.

Tüm sezonlarıyla ayrı ayrı beğeni toplayan dizi, çıkardığı her sezonuyla sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Fantastik bir konuyu çok farklı bir bakış açısıyla incelemiş olması diziyi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerden. Peki merakla beklenen Lucifer 6.sezon ne zaman başlayacak ve bizleri neler bekliyor?

Lucifer 6.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

İlk 5 sezonuyla büyük bir kitleye ulaşan dizi aslında final yapma kararı almıştı. Konunun sapmasını istemeyen yapımcılar 5.sezon ile finali planlıyorlardı. Gelen güzel tepkiler doğrultusunda diziyi bir sezon daha uzatarak 6.sezon ile final yapacaklarını açıkladılar.

Geçtiğimiz günlerde 6.sezon onayı resmileşen dizinin yeni sezonunun net çıkış tarihi bildirilmedi. Tarihler netleştiğinde sizlere de bildireceğiz.


TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...