Salı, Ekim 20, 2020
Ana Sayfa Diziler Into The Night 2.Sezon Ne Zaman?

Into The Night 2.Sezon Ne Zaman?

Son dönemlerin en yaygın platformlarından olan Netflix’in dizisi olma özelliğini taşıyan yapım, son günlerde Into The Night 2.sezon ne zaman ? sorularının odağı olmuş durumda. Başrolündeki Türk isimle tüm Türkiye’nin ilgisini kazanan dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak konusu.

Into The Night Konusu ve 1.Sezon

Başrolünde Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un oynadığı dizi ülkemizde büyük bir ilgi görüyor. İlk sezonunda sergilediği harika performansla övgülere layık olan oyuncu, ikinci sezonda da başrol ekibinde yerini alacak.

Dizi, dünyada yaşanan ani bir güneş patlamasının ardından Brüksel’den havalanan uçakta mahsur kalan bir grup insanı konu alıyor. Sahneleriyle, hikayesiyle seyirciyi ekranlara kilitleyen dizinin ikinci sezon onayı aldığı biliniyor.

Into The Night 2.Sezon Ne Zaman ?

Geçtiğimiz günlerde Netflix resmi hesabından yayınlanan fragman ile dizinin ikinci sezonunun çıkacağı kesinleşti. Net bir tarih içermeyen fragman 2.sezona dair büyük beklentiler yarattı.

Netflix’in “İlk sezon yolculuğun sadece başlangıcıydı.” şeklinde yaptığı açıklama seyirci kitlesini epey heyecanlandırdı. Başrollerin ayrı dillerden cümleler ilettiği fragmana linkten ulaşabilirsiniz.

İkinci sezon tanıtım videosunu Mehmet Kurtuluş’un açması da Türk izleyici kitlesi tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Into The Night 2.sezon ne zaman ?sorusunun net bir cevabı olmasa da 2. sezonun yayınlanacağı kesinleşti.

Net tarihler açıklandığı an ilk iş olarak sizlere bildireceğiz.


TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...