Cuma, Ocak 22, 2021
Ana Sayfa Diziler Into The Night 2.Sezon Ne Zaman?

Into The Night 2.Sezon Ne Zaman?

Son dönemlerin en yaygın platformlarından olan Netflix’in dizisi olma özelliğini taşıyan yapım, son günlerde Into The Night 2.sezon ne zaman ? sorularının odağı olmuş durumda. Başrolündeki Türk isimle tüm Türkiye’nin ilgisini kazanan dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak konusu.

Into The Night Konusu ve 1.Sezon

Başrolünde Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un oynadığı dizi ülkemizde büyük bir ilgi görüyor. İlk sezonunda sergilediği harika performansla övgülere layık olan oyuncu, ikinci sezonda da başrol ekibinde yerini alacak.

Dizi, dünyada yaşanan ani bir güneş patlamasının ardından Brüksel’den havalanan uçakta mahsur kalan bir grup insanı konu alıyor. Sahneleriyle, hikayesiyle seyirciyi ekranlara kilitleyen dizinin ikinci sezon onayı aldığı biliniyor.

Into The Night 2.Sezon Ne Zaman ?

Geçtiğimiz günlerde Netflix resmi hesabından yayınlanan fragman ile dizinin ikinci sezonunun çıkacağı kesinleşti. Net bir tarih içermeyen fragman 2.sezona dair büyük beklentiler yarattı.

Netflix’in “İlk sezon yolculuğun sadece başlangıcıydı.” şeklinde yaptığı açıklama seyirci kitlesini epey heyecanlandırdı. Başrollerin ayrı dillerden cümleler ilettiği fragmana linkten ulaşabilirsiniz.

İkinci sezon tanıtım videosunu Mehmet Kurtuluş’un açması da Türk izleyici kitlesi tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Into The Night 2.sezon ne zaman ?sorusunun net bir cevabı olmasa da 2. sezonun yayınlanacağı kesinleşti.

Net tarihler açıklandığı an ilk iş olarak sizlere bildireceğiz.


TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Titans 3.Sezon Ne Zaman? 2020

Dijital bir platform olan Netflix üzerinden yayınlanan ve iki sezonu geride bırakan Titans dizisinin üçüncü sezonu yolda! Peki Titans 3.sezon ne zaman...

‘Beastars’ Sezon 2 ne zaman Netflix’e geliyor?

Çok başarılı bir sezondan sonra Beastars, Netflix'te yayınlanacak en popüler animelerden biri haline geldi. Artık ikinci sezonun geldiğini bildiğimize göre, en...

‘Better Call Saul’ Sezon 5 Netflix Yayın Takvimi

Better Call Saul 5. sezon, AMC'deki beşinci sezonunu tamamladı ve daha fazla bölge için 5. sezonun tamamı şimdi Netflix'te. ABD'deki Netflix...