Perşembe, Ekim 22, 2020
Ana Sayfa Diziler F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix platformunda şu ana kadar 4 sezonu yayınlanmış olan dizinin ilk sezonu sadece 6 bölümden oluşurken devam sezonlarında bu sayı artmıştır. 2. Sezonda 10 bölüme ulaşan ünlü animasyon dizisi, 3. ve 4. sezonda da 10 bölüm ile izleyicilerin beğenisine sunulmuştur. 4. Sezonu, 12 Haziran yani birkaç gün önce yayınlanan popüler animasyon dizisi, Netflix platformunun çıkardığı 2. animasyon dizisidir.

Ayrıca Bakınız : Yarına Tek Bilet Fragman Çıkış Tarihi

F is For Family’nin Konusu Nedir?

Bill Burr ve Michael Price tarafından yaratılmış olan dizide tıpkı diğer kült animasyon komedi dizilerinde olduğu gibi bir aile etrafında geçen olaylar anlatılmaktadır. Orta gelirli bir aile içinde bir anne, baba ve üç çocuk ve bir köpekten oluşan Murphy ailesi 70’lerde yaşamaktadır. Aile üyelerinden kısaca bahsetmek gerekir ise;

Frank Murphy ailenin babasıdır, sinirli bir karakterdir ve hava yollarında çalışmaktadır. Eşiyle sık sık kavga etmektedir.

Sue Murphy ailenin annesi, sevecen ve tatlı bir roldedir. Özel bir şirket için plastik kap satışı yapmaktadır.

Kevin Murphy ise ergenlik çağındadır ve ailenin en büyük çocuğudur. Rock müziğe bayılır, ailesini sevse de bunu pek belli etme taraftarı değildir.

Bill Murphy, ailenin ortanca çocuğudur. Korkak yapıda bir karakterdir. Sürekli Maureen ile kavga ederler.

Maureen, ailenin en küçüğü ve ailenin babası Frank’in gözdesidir. Çok yaramaz olduğu kadar vurdumduymaz bir kişiliğe de sahiptir.

Ailenin son üyesi Major, sevimli bir köpektir. Bütün bu karakterler ve daha fazlası ile 70’lerde geçen animasyon dizisi, Netflix platformunda yayınlanmaktadır.

5.Sezon onaylandı mı?

Henüz F is For Family 5.Sezon duyurusu yapılmamıştır. Sevilen Netflix dizisinin 5.sezonu ile 2021 yılında sevenleri ile buluşacağı tahmin edilmektedir.

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Henüz F is For Family 5.Sezon duyurusu yapılmamıştır. Sevilen Netflix dizisinin 5.sezonu ile 2021 yılında sevenleri ile buluşacağı tahmin edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...