Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Listeler En iyi Netflix Dizileri 2020

En iyi Netflix Dizileri 2020

Kurulduğu günden bu yana izleme alışkanlıklarımıza yön veren Netflix, 2020 yılında da bomba gibi yapımları izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Pandemi sürecinde karantina şartlarını uygulamaya çalışan milyonlarca insan vaktini en iyi Netflix 2020 dizileri ile geçiriyor.

Netflix’te dizi izlemek çok keyifli olsa da kimi zamanlarda dizi seçimi yapmak uzun ve sancılı bir sürece dönüşebilir. Eğer siz de karar vermekte çok zorlanıyorsanız işte karşınızda IMDB puanlarına göre Netflix platformundaki en iyi diziler…

En iyi Netflix Dizileri 2020

En iyi Netflix Dizileri 2020
En iyi Netflix Dizileri 2020

1. Our Planet(IMDB: 9.3) 

En iyi Netflix dizileri 2020 listemizin ilk sırasında belgeselseverleri mest eden Our Planet yer alıyor. Ütopik IMDB puanıyla dikkat çeken yapım, doğanın bahşettiği tüm güzellikleri ekranınıza taşıyor.

2. The Last Dance(IMDB: 9.3)

Çoğu otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi basketbolcu olarak gösterilen Michael Jordan’ın kariyerinden bir kesit sunan The Last Dance; en iyi Netflix dizileri 2020 listesinde ikinci sırada yer alıyor. Büyük ses getiren bu belgesel, Netflix’te en çok izlenen diziler 2020 sıralamasında da üst sıralarda.

3. When They See Us(IMDB: 9)

Güçlü atmosferiyle izleyiciyi 1989 yılının New York’una götüren When They See Us, bir kadına tecavüz etmekle suçlanan 5 siyahi gencin dram dolu hikayesine odaklanıyor.

4. Narcos(IMDB: 8.8)

En iyi Netflix dizileri listemizin 4. sırasında uyuşturucu imparatoru Pablo Escobar’ın hayatını mercek altına alan Narcos var. Suç ve aksiyon türlerindeki dizinin ortalama bölüm uzunluğu 45 dakika.

5. Peaky Blinders(IMDB: 8.8)

Büyük bir fan kitlesine sahip olan ve gerçek bir hikayeden esinlenerek ekranlarınıza konuk olan Peaky Blinders; senaryosu, oyunculukları ve atmosferiyle mutlaka izlemeniz gereken bir yapım. Dizi, 5. sezon itibariyle Netflix bünyesine dahil oldu.

6. Stranger Things(IMDB: 8.8)

80’li yılların nostalji dolu günlerine tanık olmaya hazır mısınız? Netflix doğaüstü dizileri dendiğinde ilk akla gelen yapımlardan olan Stranger Things dizisinin 4. sezonu Ekim ya da Kasım ayında çıkacak. 4. sezon çıkmadan 3 sezonu tek bir solukta tamamlayacağınıza eminiz!

7. Black Mirror(IMDB: 8.8)

En iyi Netflix dizileri 2020 listemizin son sırasında Black Mirror yer alıyor. Dizinin büyük yankı uyandıran ilk sezonlarının ardından son sezonlarının zorlama ve sıkıcı olduğu yorumları günden güne artmaya başlasa da dizi hala çok yüksek bir puana  sahip.

Beklenen Netflix Dizileri

Beklenen Netflix dizilerini takip etmeniz için aşağı linkleri bırakıyoruz.Yorumlarda beklediğiniz dizi veya filmleriniz varsa bize iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...