Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne zaman yayına girecek sorularıyla şimdiden gündem olmuş durumda. Yayına çıktığı ilk günden bu yana Top 10 listesindeki yerini koruyan Emily in Paris dizisinin ikinci sezonunda neler olacağı şimdiden merak konusu haline geldi. Gelin birinci sezonu hep birlikte inceleyelim. 

Emily in Paris Konusu ve 1.Sezon

Dizi, Amerika’da pazarlama sektöründe çalışan bir kadının hayallerindeki iş pozisyonu uğruna Fransa’ya gelmesiyle başlayan macera dolu hikayeyi konu alıyor. Başrolde yer alan Lily Collins kimileri tarafından sevilse de azımsanmayacak bir grup tarafından da itici bulunduğu bir gerçek. 

Yayınlanalı daha bir hafta olmasına rağmen değerlendirme platformlarında binlerce oy alan yapım, Emily in Paris 2.sezon ne zaman sorularının sosyal medyada gündem olmasına sebep oldu. Sıcacık hikayesiyle güncel yapımlar arasından sıyrılan dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı ve neler yaşanacağı şimdiden büyük merak konusu.

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman?

25-30’ar dakikalık 10 bölümden oluşan ilk sezonun ardından ikinci sezonda da bu sürelerin baz alınacağı tahmin ediliyor. İzleyici kitlesi üzerinde yarattığı büyük hayranlığın getirisi olarak geçtiğimiz hafta yayınlanmasına rağmen ikinci sezon onayının alınacağına kesin gözle bakılıyor.

Netflix tarafından resmi bir açıklama gelmemesine rağmen dizinin yaratıcısının bir paylaşım sitesine verdiği röportaj, ikinci sezonun kesin bir şekilde geleceğini kanıtlar nitelikteydi. Dizinin yaratıcısı başrolün 2.sezon ile birlikte içine düşeceği maceralara dair ufak göndermelerde bulunmuştu.

Kısa bir zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin 2. sezonunun seyirciye neler sunacağı çok büyük bir merak konusu. 2. sezon hakkında netlik kazanan bilgileri ilk olarak sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.  

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...