Salı, Ekim 20, 2020
Ana Sayfa Diziler Dracula 2.Sezon Ne Zaman?

Dracula 2.Sezon Ne Zaman?

Hepimizin aşina olduğu Kont Dracula efsanesinin fantastik bir biçimde işlendiği Dracula dizisi, 2020 yılı başlarında mini dizi olarak Netflix’te yerini aldı. Dracula 2.sezon ne zaman bizlerle olacak bilgisi hala belirsizliğini koruyor.

Dracula 2. Sezon Onayı Aldı Mı?

Mini bir dizi şeklinde ekranlara yansıtılması sebebiyle ikinci sezonun seyirciyle buluşup buluşamayacağı hala netlik kazanmamış durumda. BBC ve Netflix ortaklığının dizi hakkında yapacağı değerlendirmeler, Dracula’nın ikinci sezon çekimleri hakkında belirleyici olacak gibi gözüküyor.  

Dracula Konusu ve 1. Sezon Neler Yaşandı?

Fantastik türde gerçekleştirilen yapımlar göz önüne alındığında Dracula’nın diğer yapımlara nazaran geride kaldığını görebiliyoruz. Vampir kategorisine apayrı bir bakış getirmesine rağmen Dracula dizisinin geniş kitlelere ulaşamadığını söylesek yanılmış olmayız. 

3 bölümden oluşan 1. sezonuyla beraber kısa soluklu bir dizi olarak karşımıza getirildi. Kont Dracula efsanesinin yeni dünyayla harmanlanmış öyküleri 3 bölüme sığdırılmış durumda. Peki tüm bunlar dahilinde Dracula 2.sezon ne zaman bizlerle olacak?

Dracula 2.Sezon Ne Zaman?

 Mini bir dizi şeklinde yayınlanmasının da getirisi olarak Dracula çok büyük seyirci kitlelerine ulaşamadı. Fantastik dünyadaki hikayesi çok farklı bir tarzla ele alınmasına rağmen yıllardır süregelen Kont Dracula efsanesinin etkisi tam anlamıyla seyirciye geçirilemedi. 

Yabancı platformların yansıttıklarına göre Dracula mini dizisi, tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak gibi gözüküyor. Tüm bu karamsar tabloya rağmen 2. sezon hakkında bir gelişme olduğunda ilk iş sizlere bildireceğiz. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...