Çarşamba, Ekim 28, 2020
Ana Sayfa Diziler Dickinson 2.Sezon Ne Zaman?

Dickinson 2.Sezon Ne Zaman?

İlk sezonuyla birlikte seyirci kitlesi tarafından beğeni toplayan dizi, Dickinson 2.sezon ne zaman sorularının hedefi olmuş durumda. Apple Tv üzerisinden seyircisiyle buluşan dizinin 2.sezon yayın tarihi geçtiğimiz günlerde Youtube platformu üzerinden fragman aracılığıyla duyuruldu. Dickinson 2.sezon ne zaman? Seyirciyi neler bekliyor ? birlikte inceleyeceğiz.

Dickinson Konusu ve 1.Sezon

Dizi, 19. yüzyılda Massachusetts eyaletinde ailesiyle birlikte yaşayan Emily Dickinson’un hayatını konu alıyor. Dizide genç kızın ailesiyle olan ilişkisinin yanında şiire olan merakı ve becerisi de çok güzel işlenmiş durumda.

Birinci sezonuyla geçtiğimiz yıl büyük bir kitlenin beğenisini kazanan Dickinson’un ilk sezonu 30’ar dakikalık 10 bölümden oluşuyor. Dizinin ikinci sezonunda da bu sürelere bağlı kalınacağı biliniyor. Peki heyecanla beklenen Dickinson’un 2.sezonu ne zaman seyircisiyle buluşacak?

Dickinson 2.Sezon Ne Zaman ?

İlk sezonunun yayınlanmasının hemen ardından heyecanla beklenmeye başlanan 2.sezonun yayın tarihi geçtiğimiz günlerde Apple Tv resmi kanalında bir fragman ile hayranlarına duyuruldu. Fragmana bu linkten ulaşabilirsiniz.

Dizinin İkinci sezonu “8 Ocak 2021” tarihinde izleyicisiyle buluşacak. Kesinleşen tarihin ardından dizinin hayran kitlesinin sabırsızlığı iyice artmış gibi gözüküyor. Yayınlanan fragman baz alınacak olursa ikinci sezon beklentilere karşılık verecek gibi.

Dönem dizisi özelliğinin modern bir tabloda seyirciye sunulması diziye farklı bir hava katıyor. Sahneleri, geçişleri, olay kurgusu ile Dickinson izlenmeye değer bir dizi özelliği taşıyor.


TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...