Cuma, Ekim 23, 2020
Ana Sayfa Diziler Dexter Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak? 2020

Dexter Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak? 2020

Efsane olarak anılan ve herkesin en az bir bölümünü izlediği dizi, Dexter yeni sezon ne zaman çıkacak sorularının hedefi konumunda. Ekranlara verdiği 7 yıllık aranın ardından Dexter geri dönüyor! Dexter yeni sezon ne zaman çıkacak, bizleri neler bekliyor ? Birlikte inceleyelim. 

2013 yılında 8. sezonu itibariyle final yapan dizi, hayranlarını ziyadesiyle üzmüştü. Yeni sezon hakkında çıkan haberler izleyicilerde şok etkisi yarattı. 9.sezonuyla birlikte ekranlara dönecek olan Dexter, daha şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. Peki Dexter yeni sezon ne zaman çıkacak ve neleri konu alacak ?

Dexter Önceki Sezonlar ve Konusu

Annesinin öldürülmesi ile 3 yaşında yetim kalan bir çocuğun polis memuru tarafından evlatlık alınmasıyla olaylar gelişiyor. Dexter daha küçük yaşlarda içinde beliren öldürme isteğine büyüdükçe karşı koyamamaya başlar ve olaylar Dexter’ın öldürme içgüdüsü etrafında şekillenir.

Yayınlandığı zamanlarda çok büyük kitlelerin hayranlığını kazanan dizi, insanların keyifle izlediği 8 sezonla seyircisinin karşısındaydı. 2013 yılında dizinin final kararı alması tüm seyircilerinin büyük hayal kırıklığıyla karşılaşmıştı.

Dexter Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ekranlara verdiği 7 yıllık aranın ardından geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesinden Dexter’ın tekrar ekranlara döneceği açıklandı. Bu haber sosyal medyada büyük bir gündem yaratmaya yetti. Dizinin hayranları daha şimdiden yeni sezonu beklemeye koyuldular.

9. sezon ile birlikte tekrar ekranlara dönecek dizinin, yeni sezon tarihi hakkında net bir bilgi geçilmedi. Kesin tarihler açıklandığı zaman haberimizi güncelleyerek sizlere de bildireceğiz. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...