Cumartesi, Ekim 24, 2020
Ana Sayfa Haberler Defending Jacob 4. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Defending Jacob 4. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Defending Jacob 4. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusunun yanıtı dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor.William Landay’ın kitabından uyarlanan dizinin senaristliğini Mark Bomback üstleniyor.

Defending Jacob Apple+ ‘da yayınlanıyor.Bomback, aynı zamanda Chris Evans ile birlikte dizinin yürütücü yapımcı görevini de üstleniyor.

Daha fazla oku : Brooklyn Nine Nine 6.Sezon Çıkış Tarihi

Defending Jacob 4. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Defending Jacob ilk 3 bölümü 24 Nisan tarihinde yayınlandı.Merakla beklenen Defending Jacob 4.bölüm ise 1 Mayıs Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

Dizinin konusunun anlaşılması için ilk 3 bölüm birden seyirciyle buluştu. Fakat önümüzdeki bölümlerin teker teker yayınlanması planlanıyor.

Defending Jacob 4. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Defending Jacob Dizi Konusu

William Landay’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan “Defending Jacob”, 14 yaşındaki oğlunun bir cinayetle suçlanmasının ardından davayı soruşturmaya başlayan savcı Andy Barber’ın öyküsünü takip ediyor.

Ülkenin en saygın savcılarından biri olan Andy Barber, hayatının en zorlu davası ile karşı karşıyadır. Dava ile ilgili araştırma yapan Barber, davada derinlere indikçe oğlu ile ilgili hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Defending Jacob Oyuncuları

Dizide oyuncu olarak Evans’a Cherry Jones, Jaeden Martell, Michelle Dockery, Pablo Schreiber, Betty Gabriel ve J.K. Simmons gibi tanıdık isimler eşlik ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...