Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa Haberler Defending Jacob 4. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Defending Jacob 4. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Defending Jacob 4. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusunun yanıtı dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor.William Landay’ın kitabından uyarlanan dizinin senaristliğini Mark Bomback üstleniyor.

Defending Jacob Apple+ ‘da yayınlanıyor.Bomback, aynı zamanda Chris Evans ile birlikte dizinin yürütücü yapımcı görevini de üstleniyor.

Daha fazla oku : Brooklyn Nine Nine 6.Sezon Çıkış Tarihi

Defending Jacob 4. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Defending Jacob ilk 3 bölümü 24 Nisan tarihinde yayınlandı.Merakla beklenen Defending Jacob 4.bölüm ise 1 Mayıs Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

Dizinin konusunun anlaşılması için ilk 3 bölüm birden seyirciyle buluştu. Fakat önümüzdeki bölümlerin teker teker yayınlanması planlanıyor.

Defending Jacob 4. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Defending Jacob Dizi Konusu

William Landay’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan “Defending Jacob”, 14 yaşındaki oğlunun bir cinayetle suçlanmasının ardından davayı soruşturmaya başlayan savcı Andy Barber’ın öyküsünü takip ediyor.

Ülkenin en saygın savcılarından biri olan Andy Barber, hayatının en zorlu davası ile karşı karşıyadır. Dava ile ilgili araştırma yapan Barber, davada derinlere indikçe oğlu ile ilgili hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Defending Jacob Oyuncuları

Dizide oyuncu olarak Evans’a Cherry Jones, Jaeden Martell, Michelle Dockery, Pablo Schreiber, Betty Gabriel ve J.K. Simmons gibi tanıdık isimler eşlik ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix and Chill Ne Demek? 2020

Netflix and chill internet jargonunun argo kelimelerinden biridir. Bugün birçok orta yaşlı ve genç tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Dijital bir platform olan Netflix...