Cuma, Ekim 23, 2020
Ana Sayfa Diziler Cursed 2.Sezon Ne Zaman?

Cursed 2.Sezon Ne Zaman?

Yayınlandığı andan itibaren geniş kitleleri etkisi altına alan “Cursed 2.sezon ne zaman?” sorusu diziyi sevenler tarafından çok merak ediliyor. Enteresan konusu ve etkileyici oyunculukları ile dizi dikkatleri üzerine topluyor. Dizide Katherina Langford ve Devon Terrell gibi genç simaların yanı sıra Gustaf Skarsgard gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Netflix, Cursed ile gençlik dizileri kategorisinde yeni bir başarıya daha imza atmış oldu. Dizinin asıl hedef kitlesi gençler olmasına rağmen, dizi orta yaş izleyiciler tarafından da oldukça beğenildi.


Cursed 1. Sezonda Neler Olmuştu?

Birinci sezonu tamamlayan seyirciler heyecanla Cursed 2.sezon ne zaman başlayacak diye bekliyorlar. Fantastik ve macera türlerinde olan dizi enteresan bir konuyu ele alıyor. 

Dizide baş karakter olan Nimue, annesinin ölümünün ardından antik bir kılıcı teslim etmek için Merlin’i aramaya başlıyor. Merlin’i aramak için çıktığı yolculukta Nimue’nin karşısına paralı asker Arthur çıkıyor. 

Arthur ile yolları birleştikten sonra Nimue gizemli güçleri ile gizemli olayların arasından sıyrılmaya başlıyor. Bahtına yazılmış olan Lady of the Lake (Göl Kraliçesi) unvanının hakkını vermeye çalışıyor. 

Cursed 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Cursed’ün ilk sezonunda en fazla 60 dakika olmak üzere 10 bölüm yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 17 Temmuz 2020 tarihinde yayın hayatına başladığı için Netflix’in alışılagelmiş adetleri üzerine ikinci sezonun da 2021 yılının yaz aylarında yayınlanacağı tahmin ediliyor. 

Yayın tarihi netleştiğinde en güncel bilgileri sizlere aktaracağız. 

TRENDLER

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3. bölüm boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.kısım giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures'a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.kısım, spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Geçtiğimiz hafta itibariyle Netflix platformunda yerini alan ve çıktığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi, Emily in Paris 2.Sezon ne...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...