Ana Sayfa Diziler Cursed 2.Sezon Ne Zaman?

Cursed 2.Sezon Ne Zaman?

0
456

Yayınlandığı andan itibaren geniş kitleleri etkisi altına alan “Cursed 2.sezon ne zaman?” sorusu diziyi sevenler tarafından çok merak ediliyor. Enteresan konusu ve etkileyici oyunculukları ile dizi dikkatleri üzerine topluyor. Dizide Katherina Langford ve Devon Terrell gibi genç simaların yanı sıra Gustaf Skarsgard gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Netflix, Cursed ile gençlik dizileri kategorisinde yeni bir başarıya daha imza atmış oldu. Dizinin asıl hedef kitlesi gençler olmasına rağmen, dizi orta yaş izleyiciler tarafından da oldukça beğenildi.


Cursed 1. Sezonda Neler Olmuştu?

Birinci sezonu tamamlayan seyirciler heyecanla Cursed 2.sezon ne zaman başlayacak diye bekliyorlar. Fantastik ve macera türlerinde olan dizi enteresan bir konuyu ele alıyor. 

Dizide baş karakter olan Nimue, annesinin ölümünün ardından antik bir kılıcı teslim etmek için Merlin’i aramaya başlıyor. Merlin’i aramak için çıktığı yolculukta Nimue’nin karşısına paralı asker Arthur çıkıyor. 

Arthur ile yolları birleştikten sonra Nimue gizemli güçleri ile gizemli olayların arasından sıyrılmaya başlıyor. Bahtına yazılmış olan Lady of the Lake (Göl Kraliçesi) unvanının hakkını vermeye çalışıyor. 

Cursed 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Cursed’ün ilk sezonunda en fazla 60 dakika olmak üzere 10 bölüm yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 17 Temmuz 2020 tarihinde yayın hayatına başladığı için Netflix’in alışılagelmiş adetleri üzerine ikinci sezonun da 2021 yılının yaz aylarında yayınlanacağı tahmin ediliyor. 

Yayın tarihi netleştiğinde en güncel bilgileri sizlere aktaracağız.