Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Originals Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Ne zaman?

O kötü bir cadı, Sabrina. Çok sayıda yüksek zıpkından ve 3.Sezon boyunca sürekli belaya girdikten sonra, Sabrina 4.sezon giden problemin iki katına çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda, Chilling Adventures’a gitmek için bilmeniz gereken her şeyi ele aldık Sabrina 4.sezon , spekülasyona çıkış tarihimiz, ne beklememiz, çekim durumu ve haberleri dahil.

Genç dramalar gittikçe, Chilling Adventures of Sabrina, Netflix’te bugüne kadarki en popülerlerden biri haline geldi. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca abonenin, 4.sezonu bekleyemeyeceği hiç de şaşırtıcı değil.

Chilling Adventures of Sabrina 4.sezon  için Netflix yayın tarihi ne zaman ?

O davula tekrar vurma zamanı, beklentimiz Chilling Adventures of Sabrina 4.sezon Ekim 2020’de gelmesi .

Daha önce Sezon 3’ün Ekim 2019’da geleceğini tahmin etmiştik, ancak tahminimiz üç ay oldu!

Önceki iki Sezonun yayın programı sayesinde bu sefer kesinlikle daha eminiz. Sezon 2 Nisan 2019’da geldi ve Sezon 3 Ocak 2020 için dokuz ay sonrasına kadar gelmedi. Dördüncü Sezon, bu makalenin yazıldığı tarihten itibaren dokuz ay gelirse, bu Ekim ayında denk gelir.

Daha fazla oku: 2020’de Çıkacak Olan En iyi Netflix Dizileri

Daha kesin olmak gerekirse , Chilling Adventures of Sabrina 23 Ekim Cuma ya da 30 Ekim Cuma günü geri dönebilir . İkincisi daha olasıdır, çünkü her yetişkinin yılın en sevdiği gecesi Cadılar Bayramı’ndan bir gün önce.


Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon ‘da ne olacak?

Sezon 3’ün sonunda, Sezon 4’te neler olacağına dair çok sayıda soru kaldı.

İnşallah, bu soruların bazılarını ve ne görmeyi beklediğimizi cevaplayabiliriz.

İki Sabrinas = betayı ikiye katla

Bir Sabrina Spellman’dan daha fazla soruna ne sebep olabilir? İkisine ne dersiniz? Sezon 3’ün sonunda, Sabrina kendini bir zaman döngüsünde yakaladı ve sonuçta genç cadı aynı zaman çizelgesinde iki versiyona sahip oldu.

Sabrina’nın bir şey sakladığını anlayan Ambrose, büyük kandırmayı başardı. Görünür bir şekilde endişe duyuyor ve haklı olarak Sabrina’ya açıklıyor, sonuçta bazı felaket sonuçlarına yol açabilecek bir paradoks yarattı.

Dikilen potansiyel felaketin ilk tohumu Peder Blackwood’un eldritch canavarının yumurtasına ellerini sokmasıdır. Blackwood’un ritüeli sayesinde başarılı bir şekilde yumurtadan çıkarken, dünyada gerçekten kötü bir korku ortaya çıktı. Sabrina’nın bunun için neden suçlayacağına gelince, zaman döngüsünde yumurta Ambrose yıllarca gizli tutulduktan sonra Sabrina’yı geçmişe geri göndermek için kullanıldı.

Sabrina artık hayatını bir genç olarak yaşayabilirken, diğer benliği artık Cehennem Kraliçesi. Hilda ve Zelda’nın teyzelerinin gerçeği keşfetmesi uzun sürmeyeceğini hayal edebiliriz, çünkü Sabrina’nın tüm sırları ortaya çıkar.

İkinci Sabrina, babası Lucifer Morningstar ve Lillith bir bebek beklerken kendi sırtını izlemek zorunda kalacak. Bebek bir erkek olursa, Lucifer kendi kızını gasp etmeye ve oğlunu bir sonraki Cehennem Kralı olması için elinden geleni yapabilir.

Görünüşe göre Sabrina’nın bencilliği, 4.Sezon’da Greendale için her türlü soruna neden olacak.

Sabrina 4.Sezon
Yaşasın Kraliçe (ler) – Telif Hakkı. Berlanti Yapımları
Prudence sonunda Peder Blackwood’u öldürecek mi?

İhtiyat, Peder Blackwood’u öldürmeye çok yaklaştı, ancak şimdi genç kardeşleri ve Ambrose sayesinde Gece Kilisesi’nin eski lideri kurtuldu.

Sezon 3’ün sonunda Peder Blackwood, şimdi deli Agatha’yı onun için çalışmak üzere işe aldı ve bu da Dorcas’ı öldürdü. Her şeyden önce ikizleri geri aldı ve eldritch yumurtasını yumurtadan çıkarmak için ritüeli tamamladı.

Bu gelişmelerden ötürü öfkelenen Prudence, Ambrose’u meydana gelen olaylar için suçluyor, bu da İskoçya’da Peder Blackwood’u öldürmesine izin verseydi, bunların hiçbirinin olmayacağını öne sürüyor. Tüm bunlarda mantığını görmek çok zor, sorunların çoğuna Pagan Witches, Sabrina ve Lucifer neden oldu. Blackwood bu duruma yardımcı olmasa da, Prudence’ın Ambrose’u suçlaması için kederden uzak olması gerekir.Ne olursa olsun, Prudence babasını öldürme görevine geri dönecek, ama onu öldürecek mi? Girişiminde başarısız olması daha olasıdır, ancak eğer bunu yapacak kişi olmalıysa, o zaman İhtiyatlı olmalıdır.

Sabrina 4.Sezon ne zaman
Peder Blackwood’un izinde ihtiyatlılık – Telif hakkı. Berlanti Yapımları
Harvey ve Sabrina bir araya gelecekler mi?

Harvey’nin Sabrina için hala bir mum tuttuğuna dair sert ipuçları vardı, öyle olmasa bile. Roz’e olan bağlılığını ikiye katlayan çift, Sezon 3’ün sonunda ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıdı.

Harvey ve Sabrina’nın bir araya gelip gelmeyecekleri bir kader meselesidir. Harvey ve Sabrina açıkça birbirleri için bir ışık tutuyorlar, ancak her ikisi de kalan duyguları bastırıyor. Sekiz bölüm boyunca çok şey olabilir ve Harvey kendini tekrar Sabrina’ya çekilirse, Roz bunu basiretiyle fark edebilir.

Sabrina 4.Sezon ne zaman
Harvey ve Roz ilk öpücüğünü 2. Bölüm – Telif Hakkı’nda paylaştılar. Berlanti Yapımları
Zelda Teyze yeni aşk bulur mu? Hilda evlenecek !?

Lucifer’in “armağanlarını” kaybettikten sonra Gece Kilisesi güçlerini kazanmak için mücadele etti. Sonunda güçlerini üçü bir arada ibadetle kazandıktan sonra, Gece Kilisesi artık resmen Hekate Düzeni olarak biliniyor. Lucifer’i lordları olarak bir kenara bırakarak, artık Lucifer’in gücünü gerektirmiyor.

Manastırın ibadet değişikliği sayesinde bu, Lucifer’e hala ibadet eden diğer kurbanlar arasında dinsiz olarak ortaya çıkmasına neden oldu.

Zelda ayrıca Mambo Marie’ye büyük bir ilgi duydu, onu kucakladı ve bir öpücükle mühürledi. Bilge Haitili cadı, Büyücüler Paganlara karşı defalarca yardım etti, bu yüzden güvenlerini kazanması çok doğal.

Sevimli Hilda Teyze gelince, şimdi Bay Cee ile nişanlandı! Umarım, Hilda’nın 4.Sezonda çok fazla maskaralık olmadan bildiklerini görmesini sağlayacağız.

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon nerede çekiliyor ?

Netflix Life ile yaptığı röportajda , kötü çocuk Nick Scratch’ı canlandıran Sabrina aktörü Gavin Leatherwood’un Chilling Adventures’ı, Sezon 4 için çekimlerin Şubat ayında sona ereceğini açıkladı . 

Bu, dizide sevdiğimiz her türlü harika özel efekt eklemek için post prodüksiyondan bol zaman alacak.

Sabrina 3.Sezon
Herkes Kraliçe’ye selam olsun – Telif hakkı. 
Berlanti Yapımları

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Oyuncular

Yazma sırasında 4.Sezon için cast ekibi listesi yoktu. Çekimler bittikten ve 4.Sezon için pazarlama başladığında daha fazla bilgi edinebiliriz.

Bildiğimiz kadarıyla, aşağıdaki oyuncuların 4.Sezon’da dönüş yapmasını bekliyoruz:

rolOyuncular
Sabrina SpellmanKiernan Shipka
Harvey KinkleRoss Lynch
Mary WardwellMichelle Gomez
Hilda SpellmanLucy Davis
Zelda SpellmanMiranda Otto
Rosalind WalkerJaz Sinclair
Theo PutmanLachlan Watson
Ambrose SpellmanŞans Perdomo
Basiret GecesiTati Gabrielle
AgathaAdeline Rudolph
Baba BlackwoodRichard Boyle
Nicholas ScratchGavin Leatherwood
Lucifer MorningstarLuke Cook
Mambo MarieSkye P. Marshall
Robin GoodfellowJonathan Whitesell

Sabrina’nın daha fazlasını görmeyi bekleyebilir miyiz?

Netflix’teki daha başarılı Orijinallerden biri olarak, Chilling Adventures of Sabrina’nın üçüncü bir sezon için geri dönme şansı yüksek.

Netflix, dizinin geleceği hakkında 2. sezonun ötesinde bir karar vermedi, ancak ikinci sezon birincisi kadar popülerse, Sabrina’nın üçüncü bir gezi için geri dönmesi muhtemeldir. Üçüncü sezon, toplamda sırasıyla 5 ve 6’ya kadar çıkan iki bölümden oluşacak.


Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon ‘un çıkışından heyecan duyuyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...