Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Carnival Row 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Carnival Row 2.Sezon Ne Zaman? 2020

Carnival Row fantastik bir dizi ve renkli oyuncuları ile birinci sezonunda herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Carnival Row 2.sezonunun ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu. 

İlk sezonun yayını sonrasında hemen 2. sezon için onay olan dizinin çekimleri Çek Cumhuriyeti’nde tamamlanmıştı ancak 2. sezon çekimlerine pandemi nedeniyle ara verildi. 

Carnival Row Konusu

Fantastik türdeki dizi birbirinden farklı mitolojik canlıları konu alıyor. Pact ve Burgue isimli iki devlet muhteşemlikler diyarı olan Peri Diyarı’nı ele geçirmek için büyük bir savaş veriyorlar. 

Savaş sonrası galip Pact oluyor ve perilere zulüm ederek bütün pis işleri üzerlerine yıkıyor. Perilerin en büyük hakları olan uçmak artık diyarda yasaklanıyor. İnsanlarla perilerin görüşmesi de artık tamamen yasak.

Aşık olmak ve özgürce dolaşmak periler için lüks eylemler haline geliyor. Periler sadece hizmetçi ve yardımcı olarak evlerde çalışabiliyor. Periler kendi aralarında ayaklanmak isteseler de özgürlüklerini kazanmak onlar için çok zor. 

Peki Vignette ve Rycroft bütün bu yasaklara rağmen aşklarını sürdürebilecekler mi? 

Carnival Row 2.Sezon Oyuncuları

İlk sezonda olduğu gibi başrolü Orlando Bloom (Rycroft) ve Cara Delevingne (Vignette) paylaşacak. Mankenlikten, sinema ve dizi sektörüne yönelen Cara bu dizide yer almaktan oldukça mutlu. 

Orlando Bloom ise usta oyunculuğu ile yine izleyenleri kendine aşık etmeyi başardı. İzleyiciler merakla Amazon Prime Video tarafından Carnival Row 2.sezonunun yayın tarihini açıklamasını bekliyor. Resmi açıklama gelir gelmez yazımızı sizler için güncelleyeceğiz.

TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Into The Night 2.Sezon Ne Zaman?

Son dönemlerin en yaygın platformlarından olan Netflix'in dizisi olma özelliğini taşıyan yapım, son günlerde Into The Night 2.sezon ne zaman ? sorularının...

Cursed 2.Sezon Ne Zaman?

Yayınlandığı andan itibaren geniş kitleleri etkisi altına alan "Cursed 2.sezon ne zaman?" sorusu diziyi sevenler tarafından çok merak ediliyor. Enteresan konusu ve etkileyici oyunculukları...

“Babylon Berlin” Sezon 4 ne zaman Netflix’te olacak?

Babylon Berlin , Netflix'te mükemmel ve son derece az kullanılan bir drama. Netflix Orijinal afişini birçok bölgede taşır ve şimdi...