Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler Alex Rider 2.Sezon Ne Zaman?

Alex Rider 2.Sezon Ne Zaman?

Başarılı Türk oyuncu Haluk Bilginer’in de rol aldığı yabancı dizi Alex Rider, ikinci sezonu çekme kararı aldı. 

Kararın ardından Alex Rider 2.sezon ile ilgili pek çok şey merak edilmeye başlandı. Bu yazımızda Alex Rider hakkında en güncel bilgileri sizlere aktaracağız. 

Alex Rider Konusu Nedir?

Alex Rider 2.sezon hakkında bilgi vermeden önce, biraz ilk sezona ve dizinin konusuna değinelim. Alex Rider, Anythony Horowitz’in çok satan ve aynı isme sahip kitap serisinden uyarlanmıştır. 

Dizinin başrolü olan Alex Rider’a, İngiliz ajanı olan amcası Ian’ın trafik kazasında öldüğü söylenir. Ancak Alex bir şekilde bunun yalan olduğunu öğrenir ve amcasını katillerini aramaya koyulur.

Amcasını aramaya başladığında Alex’in hayatı tamamen değişir ve kendisi de hayatına bir ajan olarak devam etmeye başlar. Alex’in ilk işi de bir cinayet soruşturmasıdır. Amacı işini iyi yaparak MI6’in başı olan Alan Blunt’la tanışmaktır.

Alex Rider 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

2020 yılı Haziran ayında yayınlanmaya başlayan Alex Rider, seyirciler tarafından beğenilince hemen ikince sezon kararı aldı. Dizide Haluk Bilginer de rol aldığı için bu karar Türk izleyicileri oldukça sevindirdi. 

Alex Rider’ın ikinci sezonunun ne zaman çıkacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı; ancak 2021 yılı yaz aylarında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Eğer resmi bir açıklama yapılırsa yazımızı sizler için güncelleyerek tam tarihe yer vereceğiz. 


TRENDLER

Netflix Erotik Film Tavsiyeleri 2020

Netflix kapanıyor mu vb gibi tartışmaların ardından Netflix Türkiye de yer alan Netflix erotik film tavsiyelerimizi gördükten sonra RTÜK bunlara nasıl izin...

Rise of Empires Ottoman 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix'in 2020'de bugüne kadar tanıttığı büyük yeni tarihsel dramalardan biri Rise of Empires Ottoman. Sezon 1'in altı bölümünü de izlediyseniz, muhtemelen Rise of...

Netflix’te “Narnia Günlükleri”: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Netflix, önümüzdeki birkaç yıl içinde Narnia Günlükleri kitaplarını hem TV dizilerine hem de filmlere uyarlıyor. İşte Netflix'teki Narnia Chronicles of Chronicles...

F is For Family 5.Sezon Ne zaman Çıkacak?

Ünlü dizi ve film yayın platformu Netflix’in ikinci animasyon dizisi olan F is For Family ilk olarak 18 Aralık’ta izleyenlerle buluştu. Netflix...